همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ترنا سیستم | Torna System

حال کسب و کار ما خوب است و فرصت های بی نظیری برای رُشد، شکوفایی و ثروت آفرینی پیشرو داریم، اگر شما انگیزه لازم را برای ورود به یک مسیر پُرچالش و جذاب رو دارید، به شدت مشتاقیم شما را به تیم مان دعوت کنیم.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • کمیل کاظمی مدیر فروش

    تُرنا سیستم بر بستر خلاقیت متولد شده و اینجا همیشه برای افراد مسئولیت پذیر، فضای سالم برای اجرای خلاقیت ها و تصاحب تجربه های عملی فراهمه. ما در مورد برنامه ها و تصمیمات سازمان مشارکت می کنیم و با ارتقا مهارتها وبهبود عملکردمون اهدافمون رو فتح میکنیم.

  • سلمان داودی سرپرست امور نمایندگان

    محیط صمیمانه و مدرن که بر پایه ی دیگرخواهی بنا شده. توی تُرنا، تلاش، رفاقت و میل به یادگیری همواره باعث موفقیت و پیشرفت میشه، نه عدم صداقت، پنهان کاری و چاپلوسی.

  • شعله فردوسی کارشناس ارشد بازرگانی

    تُرنا برای من حکم خانه دوم رو داره، جایی که حال دلم خوبه، محیطی امن و آرام، مثبت و دوستانه. جایی که فرصت تصمیم گیری و کسب تجربه های ارزشمند رو بهم میده. اینجا کار نشد نداریم و همیشه راه حلی برای ما هست که یا باید پیداش کنیم یا باید خلقش کنیم.

ما به شدت ایده آل نگریم و مادام در تلاشی خستگی ناپذیر برای بهبود مستمر معتقدیم بقای مان در توسعه است، لذا همیشه آماده ریسک پذیری برای ورود به موضوعات جدید هستیم.

image/svg+xml