همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

سوالات متداول حساب کاربری کارجویان

ثبت نام و ورود به پنل کارجویی:

برای ایجاد حساب کاربری وارد سایت jobinja.ir شوید و از نوار بالای صفحه روی قسمت ثبت نام کارجو کلیک نمایید. بعد از وارد کردن آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی و رمز عبور روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود.


بعد از ورود به سایت jobinja.ir از نوار بالای صفحه روی قسمت ورود کارجو کلیک نمایید و با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوید.


بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه تنظیمات حساب کاربری من را انتخاب نمایید. در این قسمت می‌توانید آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی و رمز عبور خود را تغییر دهید. برای تغییر آدرس ایمیل توجه داشته باشید آدرس ایمیلی را وارد نمایید که قبلا با آن در سایت جابینجا ثبت نام نکرده باشید.


بعد از ورود به سایت jobinja.ir از نوار بالای صفحه روی قسمت ورود کارجو کلیک نمایید. روی گزینه بازیابی رمز عبور کلیک کنید. در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود آدرس ایمیل خود، که با آن در سایت جابینجا ثبت نام کرده‌اید را وارد کنید تا لینک بازیابی رمز عبور از طریق ایمیل برای شما ارسال شود.


رزومه‌ساز:

بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه رزومه‌ساز را انتخاب نمایید. در این قسمت اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید تا رزومه شما در سایت جابینجا ساخته شود. برای دانلود فایل پی‌دی‌اف رزومه خود، روی گزینه دریافت فایل رزومه کلیک نمایید.


بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه رزومه‌ساز را انتخاب نمایید. در گوشه سمت چپ صفحه در قسمت تنظیمات رزومه شما گزینه آپلود رزومه ضمیمه وجود دارد که در آن قسمت میتوانید فایل رزومه یا نمونه کار خود را بارگذاری نمایید. توجه داشته باشید فایل رزومه شما باید ورد یا پی‌دی‌اف باشد و حجم آن بیشتر از ۸ مگابایت نباشد.


فایل انتخابی شما باید دارای فرمت word یا pdf باشد و حداکثر حجم فایل انتخابی ۸ مگابایت باشد.


این مورد به دلیل عدم اجازه دسترسی تلفن همراه شما به فایل‌هایتان رخ می‌دهد. از قسمت تنظیمات گوشی همراه خود این مورد را اصلاح نمایید یا از سیستم دیگری برای بارگذاری فایل خود استفاده نمایید.


بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه رزومه‌ساز را انتخاب نمایید. از قسمت سمت چپ صفحه روی گزینه شخصی سازی آدرس کلیک نمایید و قابلیت دسترسی عمومی را غیر‌فعال کنید. توجه داشته باشید به دلیل cache مرورگر زمان می‌برد که هنگام جستجو نمایش داده نشود. همچنین قبل از اینکه نام خود را در گوگل جستجو کنید از حساب کاربری خود خارج شوید.


بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه درخواست‌های من را انتخاب نمایید. در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید برای کدام فرصت‌های شغلی رزومه ارسال کرده‌اید، رزومه شما توسط کدام شرکت‌ها مشاهده، رد یا تایید برای مصاحبه شده است.


ارسال رزومه:

بعد از ورود به حساب کاربری خود و ساخت و آپلود رزومه، وارد صفحه جستجوی مشاغل شوید. عنوان شغلی، استان و دسته بندی شغلی مورد نظرتان را وارد کنید تا فرصت‌های شغلی مورد نظرتان را به شما نمایش دهد. همچنین می‌توانید به کمک فیلترهای موجود در سمت راست صفحه، نوع قرارداد، حداقل حقوق و سابقه کار مورد نظرتان را هم وارد نمایید تا فرصت‌های شغلی مرتبط‌تری با نیازتان، به شما پیشنهاد داده شود.
بعد از پیدا کردن فرصت شغلی مورد نظرتان، روی آن کلیک کنید، فرم سمت چپ صفحه را تکمیل نمایید و گزینه ارسال رزومه را انتخاب کنید. در این مرحله یک کد اعتبارسنجی از طریق پیامک به شماره تماس شما ارسال می‌شود که با وارد کردن و تایید آن رزومه شما برای فرصت شغلی مورد نظرتان ارسال خواهد شد.


در صورت به روزرسانی کردن پروفایل جابینجا، رزومه شما برای فرصت‌های شغلی ارسال شده هم به روزرسانی می‌شود، این مورد شامل رزومه ضمیمه نمی‌شود.


برای حذف درخواست ارسالی، بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه درخواست‌های من را انتخاب نمایید. در این قسمت فرصت شغلی مورد نظر خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. در پایین صفحه گزینه حذف درخواست همکاری وجود دارد که با کلیک روی آن درخواست ارسالی شما لغو خواهد شد.


تضمین مشاهده رزومه:

تضمین مشاهده در موارد زیر به شما کمک می‌کند:
• نمایش رزومه شما در صدر لیست رزومه‌های دریافتی کارفرما برای این فرصت شغلی
• تضمین مشاهده رزومه شما توسط کارفرما حداکثر تا ۱ ماه پس از فعال‌سازی
• قابلیت ارسال پیام پیوست همراه با رزومه به کارفرما (Cover Letter)
در صورتی که آگهی مورد نظر منقضی شود و رزومه شما مشاهده نشده باشد یک اعتبار تضمین مشاهده به حساب کاربری شما اضافه می‌شود که می‌توانید از آن برای یک فرصت شغلی دیگر استفاده کنید. این مورد در قسمت درخواست‌های من قابل مشاهده است.


هر اعتبار تضمین مشاهده برای یک فرصت شغلی فعال می‌شود.


ایمیلهای اطلاع رسانی:

بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه ایمیل‌های اطلاع رسانی من را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده روی گزینه ایجاد ایمیل اطلاع رسانی کلیک نمایید و اطلاعات خواسته شده را مطابق با نیاز خود تکمیل کنید.


بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه ایمیل‌های اطلاع رسانی من را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده میتوانید مواردی که خودتان آن‌ها را ایجاد کرده‌اید را حذف یا ویرایش نمایید.


ثبت گزارش تخلف کارفرما:

برای ثبت گزارش تخلف میتوانید وارد فرصت شغلی مورد نظرتان شوید و در قسمت سمت چپ صفحه روی گزارش تخلف کلیک کنید و تخلف مورد نظرتان را ثبت کنید.


برای ثبت بازخورد در مورد مصاحبه، بعد از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالای صفحه روی نام خود کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه درخواست‌های من را انتخاب نمایید. در این قسمت فرصت شغلی مورد نظر خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. در این قسمت میتوانید نظر خود را در مورد مصاحبه شغلیتان ثبت نمایید.


image/svg+xml