همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

جابینجا در رسانه‌ها

akhbarrasmi.com بازار کار ایران نیز در مسیر رشد خود،‌ بیش از پیش به اهمیت منابع انسانی در موفقیت سازمان واقف شده است و هدف جابینجا از انتشار فهرست شرکت‌های برتر ایران برای کار،‌ تاکید بر تلاش مثبت سازمان‌ها در برندسازی منابع انسانی است.

techera.ir

با نزدیک شدن به آخرین روزهای سال،‌ جابینجا فهرست ۵۰ شرکت برتر ایران در جذب و استخدام نیرو را در سه ماه پایانی سال ۱۳۹۵منتشر کرده است. این فهرست بر اساس بررسی شاخص‌های مختلف در ۹۰ روز اخیر تهیه شده است و به صورت هفتگی به‌روزرسانی می‌شود. شاخص‌های رتبه‌بندی در این فهرست بر اساس محبوبیت سازمان میان کارجویان، فعالیت در جذب نیرو و بررسی رزومه‌های دریافتی است.

Mohamadreza Khani, 25, co-founder and CEO of Jobinja, explains that the idea for such a site first took shape in the summer of 2015

در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره وب و موبایل ایران، این وب‌سایت در میان بیش از ۱۵ هزار وب‌سایت نامزد‌شده نه تنها از نگاه مردمی بلکه از نظر داوران نیز تندیس بهترین وب‌سایت اشتغال و کاریابی را به خود اختصاص داد.

         The ninth edition of Iran Web and Mobile Festival was held in Tehran on February 16 and was attended by 1,000 enthusiasts and experts

همیشه ایده های خوب جای خود را بین کاربران و مصرف کنندگان باز می کنند، یکی از ایده های خوبی که طی چند روز گذشته توانسته رقبایش را به چالش بکشد جابینجاست. استارت آپی که به تلاش و کوشش محمدرضا خانی و دوستانش برای پیدا کردن شغل بعدی شما به وجود آمده است...

اسامی برگزیدگان هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

در این پادکست از مجموعه پادکست های همفکر ، گفتگو می کنیم با محمدرضا خانی مدیر عامل و موسس جابینجا. محمدرضا حدود 6 سال است که در وب ایران فعال است و 9 ماه پیش استارتاپ جابینجا را با محمدرضا شادمان شروع کردند.

 

پس از گذشت ۲۰ روز داوری پیاپی و ثبت بیش از ۲۵۰ هزار رای توسط داوران، کاندیدهای نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در شاخه خدمات آنلاین اعلام شدند که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم:

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران، جابینجا به عنوان بهترین وب‌سایت در گروه اشتغال و کاریابی شناخته شد. برگزیدگان این جشنواره به دو صورت داوری و مردمی انتخاب می‌شوند، که جابینجا موفق شد در هر دو دسته جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

image/svg+xml