همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز
جابینجا به چه شکلی به استخدام شدن من کمک می‌کنه؟ رایگان
۱
ثبت‌نام به عنوان کارجو
قبل از هرکاری شما باید به عنوان کارجو در سرویس استخدامی جابینجا ثبت نام کنید، با ثبت‌نام کردن ما اطلاعات بیشتری از شما داریم و بر اساس همین می‌تونیم سرویس‌های بهتری رو به شما ارائه بدیم.
۲
جستجو در آگهی‌های استخدام و ارسال رزومه
با جستجو در آگهی‌های استخدام بیش از ۳۰۰۰ شرکت معتبر ایرانی می‌تونید رزومتون رو برای فرصت‌های شغلی فعال شرکت‌ها ارسال کنید و وضعیتش رو از داخل جابینجا پیگیری کنید. با ارسال کردن رزومتون به فرصت‌های شغلی مرتبط شانس استخدامتون رو افزایش بدید.
۳
ایجاد اطلاع‌رسان مشاغل مرتبط جدید
با استفاده از این سرویس نیازی نیست دنبال فرصت‌های شغلی بگردید، آگهی‌های استخدام جدید بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع داده می‌شن، اگر شغل مورد نظرتون رو پیدا نکردید و یا به صورت جدی قصد تغییر شغلتون رو ندارید می‌تونید اطلاع‌رسان خودتون رو تعریف کنید تا فرصت‌های شغلی جدید رو از دست ندید.
۴
از رزومه‌ساز استاندارد جابینجا استفاده کنید
رزومه‌ی استاندارد تاثیر زیادی روی بررسی که کارفرما روی شما انجام میده داره، در صورتی که رزومه استاندارد ندارید با رزومه‌ساز جابینجا در کمتر از چند دقیقه رزومتون رو ایجاد کنید.
۵
با فرهنگ‌سازمانی و محیط کار شرکت‌ها آشنا شوید
در صورتی که در حال حاضر مشغول هستید و یا دوست دارید قبل از استخدام شدن با محیط شرکت‌ها آشنا شوید، جابینجا اطلاعات کاملی از تعداد زیادی از شرکت‌های ایرانی رو در اختیارتون قرار میده، که می‌تونید با توجه به اون شغل جدیدتون رو انتخاب کنید.

قدم بعدی شما در استخدام چیست؟

ثبت‌نام به عنوان کارجو و دریافت سرویس‌های رایگان استخدام و پیشرفت شغلی جابینجا

image/svg+xml