همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

سوالات متداول حساب کاربری کارفرمایان

ثبت‌نام و ورود به پنل شرکت:

چنانچه در حال جذب نیرو هستید، وارد سایت جابینجا (www.jobinja.ir) شده و سپس از بخش کارفرمایان گزینه ثبت‌نام کارفرما را انتخاب نمایید و پس از تکمیل اطلاعات، از پنل ایجاد شده برای درج آگهی استخدام استفاده نمایید.


مجموعه شما پنل فعال داخل سایت جابینجا دارد یا پروفایل دیگری که با نام مجموعه شما، تشابه اسمی دارد قبلا در سایت جابینجا ثبت شده‌ است. بابت دسترسی به پنل فعال لطفا با همکاران مجموعه خود هماهنگ نمایید.
به هر شرکت به صورت سیستمی یک شماره مشتری اخصاص داده می‌شود.
در صورت عدم دسترسی به همکار مجموعه خود، لطفا نامه‌ای با سربرگ و مهر و امضای شرکت با شرح اضافه شدن نام و آدرس ایمیل مدنظر شما به پنل فعال یا بسته شدن پنل قبل و فعالسازی پنل کاربری جدید را از طریق تیکت برا ما ارسال نمایید.
در صورتی که این اتفاق به اشتباه رخ داده است از طریق تیکت یا شماره تماس با پشتیبانی جابینجا در ارتباط باشید.


جهت بازیابی رمز عبور خود پس از ورود به سایت جابینجا از بخش ورود کارفرمایان، آدرس ایمیل صحیح را وارد و سپس گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب نمایید تا لینک تغییر رمز عبور از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. در صورت عدم دریافت لینک مربوطه (پس از بررسی بخش اسپم ایمیل خود و نهایتا بعد از یک ساعت) با تیم پشتیبانی جابینجا در ارتباط باشید.


پس از ورود به پنل کارفرمایی خود از قسمت تنظیمات، گزینه تنظیمات حساب کاربری را انتخاب نمایید و آدرس ایمیل خود را ویرایش کنید. چنانچه قبلا از ایمیل درج شده برای پنل دیگری استفاده شده می‌توانید از بخش تنظیمات گزینه مدیریت اعضای شرکت را انتخاب کرده و ایمیل خود را به عنوان عضو جدید اضافه نمایید.


درج آگهی استخدام:

در راستای دریافت بیشترین رزومه مرتبط، هر آگهی استخدام برای یک عنوان شغلی در یک شهر طراحی شده است. لطفا در بخش عنوان آگهی استخدام یک سمت شغلی رسمی درج شود.
جهت راهنمایی بیشتر می‌توانید سمت شغلی مورد نظر خود را در سایت جابینجا جستجو نمایید.


تجربه نشان داده است آگهی‌های استخدامی فاقد موارد زیر رزومه باکیفیت کمتری دریافت می‌کنند:
• شرح مسئولیت‌های فرصت شغلی
• مهارت‌های شخصیتی و فنی لازم برای احراز موقعیت
• شرایط و ساعات کاری
لطفا این موارد را در شرح آگهی خود ذکر کنید.
بر اساس مهارت‌های فنی ذکر شده در شرح آگهی، برای کارجویان ایمیل اطلاع‌رسانی ارسال خواهد شد.
لطفا مهارت‌های فنی مورد نظر (حداقل ۳-۴) مورد را به شرح آگهی اضافه نمایید.


خیر. با توجه به عدم وجود دسته‌بندی مناسب برای این عنوان و همچنین عدم حضور کارجویان مطابق با این موقعیت شغلی در جابینجا، انتشار این عنوان آگهی نتیجه‌ رضایت‌بخش را برای کارفرمایان به همراه نخواهد داشت، لذا امکان انتشار این عنوان شغلی درحال حاضر در جابینجا وجود ندارد. شما می‌توانید از اعتبار خریداری شده جهت درج عنوان شغلی دیگری تا سه ماه آینده استفاده نمایید.


خیر. درحال حاضر امکان اضافه شدن دسته‌بندی جدید در سایت وجود ندارد.


خیر. امکان درج آگهی برای شرکت‌های ثبت شده و دارای مجوز فعالیت از اداره کار و یا آدرس سایت فعال وجود دارد. در صورتی که موارد فوق برای شما وجود نداشته باشد امکان درج آگهی استخدام در سایت جابینجا وجود نخواهد داشت.


تعرفه‌های درج آگهی در بخش خرید اشتراک و امور مالی در دو بخش اعتباری و اشتراکی برای شما قابل مشاهده است.


اطلاع‌رسانی آگهی به کارجویان:

پس از بررسی و انتشار آگهی توسط پشتیبانان جابینجا، تا هفته اول انتشار آگهی، به صورت سیستمی و با توجه به مهارت‌های مرتبط داخل متن آگهی، ایمیل اطلاع‌رسانی برای کارجویان ارسال می‌شود و کارجویان رزومه خود را برای فرصت شغلی درج شده ارسال می‌کنند. این موارد در پنل کارفرمایی شما قابل مشاهده خواهد بود. پس از بررسی رزومه می‌توانید جهت تعیین زمان مصاحبه با اطلاعات درج شده در رزومه کارجو تماس حاصل فرمایید.


افزایش بازخورد آگهی (شتابدهی):

در صورت تمایل می‌توانید از داخل پنل کاربری خود وارد قسمت آگهی‌ها شوید و روی عنوان آگهی مورد نظرتان کلیک کنید. در این قسمت گزینه شتابدهی را انتخاب و توضیحات مربوط به شتابدهی‌های مختلف را مطالعه کرده و شتابدهی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. همچنین درج متن کامل شامل مهارت‌های مورد نیاز، شرح شغل و مواردی همچون مزایای همکاری به افزایش بازخورد آگهی شما کمک خواهد کرد. جهت راهنمایی بیشتر درباره شتابدهی‌ها می‌توانید از طریق تیکت با تیم پشتیبانی جابینجا در ارتباط باشید.


صفحات نخست لیست آگهی‌ها بطور معمول مختص فرصت شغلی‌هایی است که برای آگهی خود شتابدهی فعال کرده‌اند و آگهی‌ها به ترتیب زمان و نوع شتابدهی فعالسازی شده در لیست جستجوی آگهی و سایر لیست‌های اطلاع‌رسانی قرار می‌گیرند. لطفا پس از فعالسازی هر گونه شتابدهی پس از انتخاب عنوان آگهی مورد نظر، از قسمت آمار وضعیت بازخورد آگهی خود را بررسی نمایید.


بله، در صورت اتمام زمان شتابدهی قبلی، جهت خرید مجدد شتابدهی می‌توانید از داخل پنل کاربری خود وارد قسمت آگهی‌ها شوید و روی عنوان آگهی مورد نظرتان کلیک کنید و شتابدهی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. در صورت عدم امکان خرید مجدد، از طریق تیکت با پشتیبانان جابینجا در ارتباط باشید.


از داخل پنل کاربری خود وارد بخش آگهی‌ها شوید و روی عنوان آگهی مورد نظرتان کلیک کنید. در این قسمت با انتخاب گزینه رزومه‌های پیشنهادی، می‌توانید ۶۰ رزومه‌ای که جابینجا بر اساس مهارت‌های انتخابی در متن ‌آگهی برای شما ارسال کرده است را مشاهده نمایید. پس از بررسی رزومه‌های موجود می‌توانید بسته را خریداری کرده و اطلاعات تماس ۲۰ مورد از رزومه‌ها را به انتخاب خود دریافت نمایید. لازم به ذکر است این ۲۰ رزومه خریداری شده برای همان آگهی با سمت شغلی مشخص قابل استفاده خواهد بود.


مباحث مالی و فاکتور:

پس از خرید اعتبار خود (نهایتا یک ساعت پس از خرید اعتبار) می‌توانید از بخش تنظیمات، گزینه تاریخچه حساب را انتخاب و پس از مشاهده خرید خود، گزینه درخواست صدور فاکتور را انتخاب نمایید. پس از تکمیل اطلاعات درخواستی تیکتی در بخش پشتیبانی ثبت خواهد شد و بعد از آماده سازی فاکتور از طریق تیکت برای شما ارسال خواهد شد.


ابتدا از بخش پشتیبانی تیکتی با عنوان پیش فاکتور ایجاد کنید سپس داخل متن تیکت اطلاعات حقیقی یا حقوقی و نوع بسته مورد نظر را اعلام فرمایید.
درصورتی که قبلا اقدام به دریافت فاکتور و پیش فاکتور نموده‌اید نیازی به ارسال مجدد اطلاعات مالی مجموعه شما نیست.
درخواست شما توسط همکاران در بخش مربوطه بررسی و پس از آماده سازی، پیش فاکتور مورد نظرتان از طریق تیکت برای شما ارسال می‌شود.


اضافه کردن اعضای جدید در پنل کارفرمایی:

از داخل پنل کاربری خود در قسمت تنظیمات، گزینه مدیریت اعضای شرکت را انتخاب نموده و در بخش عضو جدید، ایمیل مورد نظر را اضافه نمایید.


می‌توانید افراد اضافه شده در پنل کارفرمایی خود را به مدیر حساب ارتقا دهید. در این صورت افراد امکان اضافه کردن عضو جدید یا درخواست حذف عضو از پنل کاربری را خواهد داشت.


سیستم هوشمند مدیریت رزومه‌ها:

در پنل جابینجا می‌توانید تمامی رزومه‌های دریافتی خود را مدیریت کنید، در بین آن‌ها جستجو کرده و کارجو را از پروسه ارسال رزومه تا عقد قرارداد، به صورت گروهی و با همکاری مسئولین استخدام مدیریت نمایید. همچنین با کلیک روی رزومه مورد نظر می‌توانید آن را به پوشه اضافه کنید، برای آن یادداشت بگذارید یا آن را با همکارانتان به اشتراک بگذارید.


برند کارفرمایی خود را تبلیغ کنید:

صفحه اختصاصی برند کارفرما (Premium Profile) این قابلیت را در اختیار مجموعه شما قرار می‌دهد تا فرهنگ سازمانی مجموعه و فضای شرکت خود را به کارجویان معرفی کنید.
پنل‌های ویژه یا (PREMIUM PROFILE) که به عنوان هدیه در بسته‌های اعتباری 10 آگهی و تمام بسته‌های اشتراکی برای شما در نظر گرفته شده است. با خرید یکی از بسته‌ها و ارسال درخواست خود مبنی بر ویژه شدن پنل، از طریق تیکت پشتیبانی، اطلاعات مورد نیاز جهت ویژه شدن، شامل تعداد و سایز تصاویر درخواستی و فرم جهت تکمیل اطلاعات اعلام به شما اعلام می‌شودو یکبار برای همیشه پنل شما ویژه خواهد شد.


جهت درج لوگو در صفحه نخست لازم است یکی از بسته‌های ۱۰ آگهی یا بسته‌های اشتراکی خریداری شود.
مدت زمان درج لوگو با توجه به بسته خریداری شده توسط شما متفاوت است و هنگام خرید بسته به مدت زمان درج لوگو نیز توجه نمایید. درج لوگو در سایت با بازه زمانی ناپیوسته مقدور است.


این بخش کاملا سیستمی بوده و با سه پارامتر به صورت سیستمی سنجیده می‌شود:
• محبوبیت میان کارجویان: این گزینه در خصوص میزان دریافت رزومه از سمت کارجویان است.
• تعدد و تنوع فرصت‌های شغلی: در خصوص تعداد آگهی‌های یک شرکت و تنوع ثبت آگهی در سمت‌های شغلی مختلف و دسته‌بندی‌های مختلف است.
• بررسی رزومه‌های دریافتی: این مورد مربوط به تعیین وضعیت کردن رزومه‌هایی است که دریافت می‌نمایید برای مثال اگر رزومه برای مصاحبه انتخاب می‌شود وضعیت آن را به تایید برای مصاحبه تغییر دهید.
این سه مورد به صورت هفتگی در خصوص شرکت‌ها از سمت سیستم سنجیده می‌شود، امتیاز میانگین از صفر تا ده به هر مورد تعلق می‌گیرد، شرکتی که بیشترین میانگین امتیازها را کسب نماید در لیست 50 شرکت برتر قابل نمایش خواهد بود.


image/svg+xml