همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تپسل | Tapsell

تاسیس در ۱۳۹۴ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.tapsell.ir

آنچه در تپسل مهم است، ارائه‌ی خدمات تبلیغات ویدئویی به صاحبان کسب‌وکارها و ایجاد جریان درآمدی برای نمایش‌دهندگان تبلیغات است.

معرفی شرکت تپسل

تپسل سرویس تبلیغات ویدئویی درون اپلیکیشن‌های موبایل است. ما از پائیزسال 93 فعالیتمان را آغاز کردیم و در یک سال اول 14میلیون نفر از سراسر کشور ویدئوهای تپسل را تماشا کرده‌اند؛ موفقیتی که به تک‌تک افراد تیم تپسل اثبات کرده نتیجه‌ی تلاششان بر روی میلیون‌ها نفر تأثیر خواهد داشت :)

آنچه در تپسل مهم است، ارائه‌ی خدمات تبلیغات ویدئویی به صاحبان کسب‌وکارها و ایجاد جریان درآمدی برای نمایش‌دهندگان تبلیغات است، اما مهم‌تر از آن رعایت اخلاق حرفه‌ای و تأثیر مثبت بر اکوسیستم تبلیغات در ایران است.

خانواده‌ی تپسل سعی می‌کند جدیدترین روش‌های تبلیغات را با ارائه‌ی خدمات با کیفیت، مشاوره‌ی موردنظر مشتری، تحویل گزارش‌های تحلیلی و کمی، پرداخت به‌موقع به نمایش‌دهندگان و تولید محتوای مفید در هم بیامیزد و تجربه‌ی کار با تپسل را برای مشتریان آنقدر لذت‌بخش کند که آن‌ها همیشه به همکاری مجدد با تپسل مشتاق باشند.

میزهای پینگ‌پونگ و فوتبال دستی برای ورزش‌های ممکن در فضای بسته‌ی شرکت به کمک سلامتی ما آمده‌اند.

فرهنگ کاری شرکت تپسل

خانواده‌ی تپسل از تیم‌های فنی، گرافیک، پشتیبانی و مدیریت کمپین‌ها، داده‌کاوی و تولید محتوا تشکیل شده است. سعی می‌کنیم برای ارتباط تیم‌ها از ابزارهای مختلف آنلاین و اپلیکیشن‌ها استفاده کنیم تا نظم و رعایت زمان‌بندی‌ها به خوبی انجام بگیرد، اما همچنان این را می‌دانیم که هیچ‌چیز به اندازه‌ی هم‌دلی، کمک و هم‌فکری کارهای تیمی ما را پیش نمی‌برد.

افراد در تپسل برای اجرای کارهایشان آزادی عمل دارند، مهم این است که به ددلاین‌ها پایبند باشیم و نیازهای مشتری به‌موقع مرتفع شود و پاسخ مناسب در سریع‌ترین زمان به او داده شود. در تپسل خلاقیت، ایده‌های جدید و کمک به بهبود روند انجام کارهای تیمی همواره مورد توجه است و انتظار می‌رود هرکس علاوه بر پیشرفت حرفه‌ای و پیشرفت محصول، به فکر افزایش توانایی‌های شخصی خودش هم باشد.

بیشتر ساعات روز را در شرکت و در کنار خانواده‌ی دوممان که تپسل است می‌گذرانیم، بنابراین سعی می‌کنیم فضای شرکت برای گذران بهترین ساعات عمرمان در کنار هم لذت‌بخش باشد و انرژی لازم برای همه را تأمین کند.

مزایای همکاری با شرکت تپسل

خانواده‌ی تپسل جوان است، به همین دلیل مراودات بین افراد صمیمی و درعین‌حال متناسب با یک محیط کار حرفه‌ای است. تعدادی از اعضای تپسل دانشجو هستند و ساعت کاری آزاد در شرکت به آن‌ها کمک کرده است تا در کنار تحصیل، به کار موردعلاقه‌ی خود مشغول باشند. بیمه‌ی تأمین اجتماعی از روز اول کاری برای همه‌ی اعضای خانواده‌ی تپسل لحاظ می‌شود. در ابتدای استخدام هرکس در شرکت، می‌کوشیم چند موقعیت مختلف را به او معرفی کنیم تا خودش بهترین موقعیت و کاری که به آن علاقه دارد را بیابد.

ساعت‌های نهار را در کنار هم هستیم. معمولاً یک روز در هفته برای دورهمی پیتزا و فست‌فود می‌خوریم و باقی روزهای هفته با غذاهای رستوران و نهارخوری ساختمانی که شرکت در آن واقع است در کنار هم هستیم. هرماه حداقل یک تولد در شرکت داریم و به بهانه‌ی تبریک به اعضای خانواده‌مان دورهم جمع می‌شویم. سعی می‌کنیم هرازچندگاهی به بهانه‌های مختلف خارج از شرکت هم برنامه‌های دورهمی بگذاریم، بهانه می‌تواند اکران یک فیلم خوب، شام خوردن و جشن برای پایان سال، افطاری و ... باشد.

رایحه مطبوع قهوه همیشه در شرکت قابل استشمام است، چایمان همیشه تازه‌دم و آماده است و کمد خوراکی‌ها پر از مزه‌های مختلف، علاوه بر این‌ها شرکت سه روز در هفته میوه‌های تازه فراهم می‌کند تا به فکر سلامتی خانواده‌اش باشد. میزهای پینگ‌پونگ و فوتبال دستی هم برای ورزش‌های ممکن در فضای بسته‌ی شرکت به کمک سلامتی ما آمده‌اند. محل شرکت هم فاصله‌ی کمی تا مترو دارد و دسترسی به آن آسان است.

مراودات بین افراد صمیمی و درعین‌حال متناسب با یک محیط کار حرفه‌ای است.

image/svg+xml