همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) | TAPSI

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر tapsi.ir

در تپ‌سی همیشه جا برای پیشرفت هست؛ چرا که معتقدیم رشد هر سازمانی نتیجه پیشرفت و رضایت شغلی همه کارکنان آن سازمان است.

معرفی شرکت TAP30

تپ‌سی، کار خود را از خرداد 1395 با هدف پدید آوردن سفرهایی راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر برای شهروندان آغاز کرد و اکنون با حدود 800 همکار و حضور در شهرهای بزرگ ایران، مهره‌ای مهم در صنعت حمل و نقل هوشمند کشور است. این مجموعه، علاوه بر همکاری با هزاران سفیر و بهره‌مندی از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، تیمی است معتقد به تلاش برای تغییر جامعه به سوی بهتر شدن. ما افتخار همکاری با نیروهایی باهوش، پرتلاش با تجربه‌ی کار در شرکت‌های بزرگ و معتبر داخلی و خارجی را داریم.

در تپ سی من می توانم نتیجه حضور خودم وتغییری که ایجاد می‌کنم را ببینم و این اتفاق بین اعضا و تپ سی کاملا دوطرفه است. این موضوع باعث می‌شود برای حضور در مجموعه انگیزه کافی داشته باشم.

فرهنگ کاری شرکت TAP30

تپ‌سی فقط یک اپلیکیشن نیست، تپ‌سی گروه بزرگی از کارشناسان ایرانی است که همواره در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای مسافران، و راحتی و درآمد را برای سفیران (رانندگان) خود به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند درخواست سفر را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در جامعه افزایش دهیم. اتلاف‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و هزینه‌های منصفانه‌تر همگی نتایج تلاش تیمی بزرگ و سخت‌کوش است. بکارگیری تکنولوژی برای حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ از جمله کلیدی‌ترین ارزش‌هایی است که تپ‌سی به دنبال خلق آن بوده است. استفاده از خدمات تپ‌سی به معنای استفاده کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه، ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه‌تر است. ما در تپ‌سی به خلق ارزش‌های بزرگ برای همه ایرانیان می اندیشیم. کارکنان تپ‌سی با ارزش‌ترین دارایی شرکت هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما در تپ‌سی می کوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف ساز‎‍مانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند. فضای صمیمانه و به دور از آلایش‌ تپ‌سی ارتباط بین کارمندان و مدیران را تسهیل می نماید و محیط سازمان را به محیطی گرم و خودمانی تبدیل می کند – محیطی که لازمه شکوفایی و نوآوری است. دغدغه همه اعضاء در خانواده بزرگ تپ‎سی ارائه خدمات با کیفیت به مسافران محترم و سفیران ارجمند است.

مزایای همکاری با شرکت TAP30

تپ‌سی تمامی مزایای ابتدایی کار را برای همکاران فراهم می کند. علاوه بر آن، کلیه بچه‌های تیم فنی می‌توانند 20 درصد زمانشان را به پروژه‌های شخصی‌شان اختصاص بدهند. و هر ماه دورهمی کل همکاران تپ سی که با توضیح و معرفی پروژه های یکی از دپارتمان ها ی تپ سی همراه است در این دورهمی ما متوجه می شویم که هر دپارتمان دقیقا اهدافش چیست و در راستای این اهداف چه گامهایی برداشتن و بقیه اعضای شرکت چگونه می توانند کمکشون کنند ضمنا هر ساله جشن تولد تپ سی با کلیه پرسنل شرکت در یک مکان تفریحی با تقدیر از کلیه همکاران برگزار می گردد.

کار من در ارتباط با مردم و رضایتشان است که ضرورت آن، داشتن انرژی کافی است. خوشبختانه صمیمیت موجود بین تیم انرژی لازم را در من ایجاد می‌کند.

image/svg+xml