همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تپسی | TAPSI

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر tapsi.ir
معرفی شرکت TAPSI

در تپسی همیشه جا برای پیشرفت هست؛ چرا که معتقدیم رشد هر سازمانی نتیجه پیشرفت و رضایت شغلی همه کارکنان آن سازمان است.

معرفی شرکت TAPSI

داستان ما از بهمن ماه 1394 شروع شد، وقتی «میلاد منشی پور» و «حمید مهینی» با هدف راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین، از خارج کشور به ایران اومدن و با همراهی «هومن دمیرچی»، پایه های اولیه‌ی تپسی رو گذاشتن.
خردادماه 1395 تپسی با یک تیم 10 نفره که ترکیبی از متخصصان ایرانی در زمینه‌ی برنامه نویسان، طراحی و توسعه محصول بود، اولین نسخه خودش رو در دسترس کاربران قرار داد.
در سال‌های آغازین سرمایه اولیه تپسی، توسط موسسانش تامین می شد، اما در ادامه مسیر و همزمان با رشد بسیار سریعی که شرکت پیش روی خودش دید، تامین مالی مورد نیازش رو از سرمایه گذاران جذب کرد.
تپسی امروز یه شرکت 1100 نفره‌ست که در بیش از 20 شهر ایران فعاله و در سال 1401 به عنوان اولین استارتاپ ایرانی، وارد بورس شد.

فرهنگ کاری شرکت TAPSI

در تپسی من می توانم نتیجه حضور خودم وتغییری که ایجاد می‌کنم را ببینم و این اتفاق بین اعضا و تپسی کاملا دوطرفه است. این موضوع باعث می‌شود برای حضور در مجموعه انگیزه کافی داشته باشم.

فرهنگ کاری شرکت TAPSI

رشد و یادگیری در تپسی بسیار سریعه. همین موضوع باعث می‌شه که تپسی برای کسانی که تشنه‌ی یادگیری و حل کردن چالش‌های پیچیده در کنار یه تیم حرفه‌ای و متخصص هستن، یک محیط کاری ایده‌آل باشه. پیشرفت هر نفر طبق عملکردش در مسیریه که براش تعریف شده و این موضوع باعث شده تا رشد در تپسی هرگز متوقف نشه!

مزایای همکاری با شرکت TAPSI

ما معتقدیم کار کردن در تپسی در کنار مزیت‌هایی مثل رشد، پیشرفت مداوم و همراه شدن با تیم‌هایی حرفه‌ای، سرمایه‌گذاری پایدار و بلند مدت روی خودمونه!
تپسی می‌تونه نگاه ما رو به مقوله کار کردن تغییر بده و تحولی جدی توی مسیر شغلیمون داشته باشه.
دیگر مزایای کار کردن در تپسی:
- پاداش عملکرد فصلی تا 25 درصد مجموع حقوق فصلی
- حضور مداوم پزشک عمومی
- حضور مداوم روانشناس‌های سازمانی
- تخفیف 30 تا 50 درصدی رفت‌وآمد به سازمان
- تسهیلات کم بهره در قالب وام
- پذیرایی شامل صبحانه و میان وعده
- امکانات تفریحی مثل پلی‌استیشن، بردگیم، پینگ‌پنگ و فوتبال دستی
- دورهمی‌های مناسبتی

مزایای همکاری با شرکت TAPSI

کار من در ارتباط با مردم و رضایتشان است که ضرورت آن، داشتن انرژی کافی است. خوشبختانه صمیمیت موجود بین تیم انرژی لازم را در من ایجاد می‌کند.

image/svg+xml