همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پارمیس | Parmis IT

شما در پارمیس تلاش و علاقه کارکنان در واحدهای مختلف را می‌توانید به وضوح ببینید.

معرفی شرکت فناوری اطلاعات پارمیس

شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات پارمیس، از سال 1383 با هدف ارائه خدمات نرم‌افزاری، خصوصا تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری‌ ثبت شد و در حال حاضر یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید انواع نرم افزارهای مالی و حسابداری در ایران است. پارمیس با شعار "از خانه‌ای کوچک تا کارخانه‌های بزرگ، با نرم افزارهای مالی پارمیس"، طیف وسیعی از نرم افزارهای مالی را برای کسب و کارهای مختلف تولید و عرضه نموده و همواره در تلاش است با همکاری افراد متخصص و پرتلاش و ایجاد محیطی پویا، بستری برای تولید محصولاتی بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا باشد.

ما افراد متخصص را استخدام می‌کنیم، از تکنولوژی‌های نوظهور بهره می‌بریم و محصولاتی تخصصی و برتر را در حوزه مالی و حسابداری به بازار عرضه می‌کنیم.

فرهنگ کاری شرکت فناوری اطلاعات پارمیس

پارمیس تنها یک شرکت نیست، بلکه گروهی از کارشناسان متخصص ایرانی است که در تلاشند تا با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های موجود، گشایشی برای بهبود و ارتقای استفاده از این تکنولوژی‌ها در فرهنگ مالی و حسابداری کشور باشند. شناسایی نیازها و تحقیق در مورد اصناف مختلف برای تولید بهترین و کارآمدترین نرم افزار مدیریت کسب و کار، ارائه ی اولین و جدیدترین راهکارها برای نرم افزارهای حسابداری و فرهنگسازی برای مدیریت مالی شخصی و ثبت حساب و کتاب روزانه، همگی نتایج کار گروهی و سخت کوشی تیم پارمیس است. فضای صمیمی و ارتباط کارساز و موثر بین اعضای تیم پارمیس در همه‌ واحدهای این شرکت، محیط شرکت را به جمعی دوستانه و گرم تبدیل کرده و از این رو بستری برای نوآوری و شکوفایی افراد در هر بخش از این شرکت فراهم شده است.

مزایای همکاری با شرکت فناوری اطلاعات پارمیس

همکاران ما در پارمیس علاوه بر بهره مندی از مزایایی مانند بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی برای همکار و افراد درجه یک خانواده، همراه هم در جشن تولدهای یکدیگر در فضایی دوستانه شرکت می‌کنند. دورهمی‌های صمیمانه به مناسبت‌های مختلف نیز چندبار در سال برگزار می‌شوند. همچنین با برگزاری جلسات مختلف با یکدیگر و تعامل اعضای تیم، اهداف یکدیگر را متوجه می‌شویم و همگی در راستای کمک برای به نتیجه رسیدن تلاش‌های همکارانمان، به یاری آن‌ها می رویم. در کنار همه این موارد، با صداقت و شفافیتی که در فرهنگ سازمانی ما وجود داشته و دارد، ارتباطات موثر و یادگیری مهم ترین مزایایی است که همکاری در پارمیس می‌تواند برای کارجویان داشته باشد.

در پارمیس همواره تلاشمان بر این است تا هر آنچه که برای تعالی و پیشرفت همکارانمان نیاز باشد را فراهم کنیم.

image/svg+xml