همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز
معرفی شرکت مهیمن

ما با تکیه بر نیروهای نخبه و آرمان گرای خود که تسلطی مثال زدنی در به کارگیری فناوری اطلاعات در حل مسائل چالشی دارند.

معرفی شرکت مهیمن

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات مهیمن، توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در سال 1388 تاسیس شد و مأموریت خود را ایجاد یک جریان پویای علمی-صنعتی برای بهره‌مندسازی کشور از کاربردهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین توسعه‌ی دانش بومی این حوزه جهت پاسخگویی به نیازهای استراتژیک داخلی و کسب توان رقابت در بازار بین المللی قرار داد.
اعتقاد راسخ ما همواره بر این بوده است که خلق دستاوردهای منحصر به‌ فرد و ماندگار، مستلزم بهره‌گیری از نیروهایی نخبه، متعهد و آرمان‌گراست. به همین دلیل از ابتدا تاکنون اهتمام فراوانی نسبت به جریان‌سازی و ترغیب دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نخبه برای ورود و فعالیت در شاخه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات داشته‌­ایم که نیاز به آن‌ها در کشور به شدت محسوس بوده است. در همین راستا، چندین پروژه‌ توسعه‌ دانشی، مراحل بلوغ خود را از مرحله‌ی تحقیق و توسعه‌ی اولیه تا تولید محصول و خدمت قابل بهره‌برداری در صنعت با موفقیت کامل طی نموده‌اند. این محصولات و خدمات را می‌توان از منظر حوزه فناوری در دسته‌های ذیل قرار داد:
- تحلیل کلان داده
- ساماندهی فرآیندهای کسب‌وکار
- فناوری ارتباطات اجتماعی
- امنیت سایبری
- فناوری ابری

فرهنگ کاری شرکت مهیمن

اینکه جایی کار کنی که گذشت زمان را حس نکنی خیلی مهم است، ما در مهیمن سعی داریم جمعی دوستانه را کنار هم داشته باشیم که رشد تک تک افراد برای دیگران و شرکت مهم باشد.

فرهنگ کاری شرکت مهیمن

شرکت مهیمن تونسته با رصد مستمر فناوری‌های نوین در حوزه‌های فناوری و همچنین همکاری نزدیک با مشتریان در صنایع مختلف،موفق به ارائه راهکارهایی هم تراز با بهترین‌های دنیا بشه. بزرگترین دارایی خانواده مهیمن‌‌، تیم جوان و پرانرژی این مجموعه‌ست. ما در مهیمن از هر فرصتی برای یادگیری، تغییر و بهبود استفاده می‌کنیم و تشنه پیشرفتیم. رابطه‌های ما بر مبنای اعتماد و همدلی ساخته شده و برای رسیدن به این هدف به‌هم کمک می‌کنیم. اینجا پر از چالش‌های گوناگونه و افتخار می‌کنیم که همه باهم هر روز،چالش‌های جدیدی رو تجربه می‌کنیم.چون باعث رشد هممون میشه!

مزایای همکاری با شرکت مهیمن

دریافت کارانه فصلی مبتنی بر عملکرد
زمینه ارتقای شغلی مبتنی بر مدل جامع مسیر رشد
امکان افزایش حقوق پس از 6ماه براساس رشد توانمندی‌ها
امکان توسعه دانشی با حضور در دوره های تخصصی
شناوری و انعطاف در ساعات کاری و دورکاری
برخورداری از بیمه تکمیلی
امکان دریافت وام ضروری قرض الحسنه
یک شروع خوب صبحگاهی با صبحانه‌های متنوع و دلچسب
رفع خستگی قبل و بعد از ناهار با میان وعده‌های متنوع
بازی‌های تیمی و سرگرمی از پینگ‌پنگ و فوتسال و فوتبال دستی تا بوردگیم ها و دارت و مافیا
دورهمی‌های ماهانه و اردوهای تفریحی یک‌روزه
ظرفیت حداکثری سرباز فناور بواسطه بالاترین امتیاز شرکت دانش بنیان
حضور در تیم های کاری صمیمانه، دانشی و پرانگیزه
جمع همکاران جوان و شاداب در محیطی امن و اخلاقی
امکان حضور 7*24 (هر روز هفته و تمامی ساعات شبانه روز)

مزایای همکاری با شرکت مهیمن

چالش های هیجان انگیز و درگیری با مشکلات فنی، وقتی لذت بخش خواهد شد که طعم شیرین موفقیت را می‌چشی.مهمین همان‌جایی خواهد بود که پرازطعم‌های شیرین و جذاب است.یک خانواده پر از یادگیری و رشد.

image/svg+xml