همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات مهیمن، در سال 1388 با مأموریت ایجاد یک جریان پویای علمی-صنعتی برای بهره‌مندسازی کشور از کاربردهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه‌ دانش بومی این حوزه جهت پاسخگویی به نیازهای استراتژیک داخلی و کسب توان رقابت در بازار ب

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • پیمان‌ امامی‌کیا مدیر تیم تحلیل داده

    ما با تکیه بر نیروهای نخبه و آرمان گرای خود که تسلطی مثال زدنی در به کارگیری فناوری اطلاعات در حل مسائل چالشی دارند، به سازمان‌های بزرگ در طراحی، پیاده‌سازی، امن‌سازی و بهره‌برداری از اکوسیستم‌های داده‌ای و خلق ارزش داده محور کمک می‌کنیم.

  • مهدی حسن‌زاده کارشناس ارشد سرمایه انسانی

    اینکه جایی کار کنی که گذشت زمان را حس نکنی خیلی مهم است، ما در مهیمن سعی داریم جمعی دوستانه را کنار هم داشته باشیم که رشد تک تک افراد برای دیگران و شرکت مهم باشد. کلیدواژه بودن در مهیمن، چالش است.

  • محمد حقیقت راهبر تیم توسعه فنی

    من در تیمی کار می کنم که همیشه با کلی چالش جذاب و متنوع در حوزه مهندسی نرم افزار مواجه هست و پیدا کردن راه حل برای این چالش‌ها باعث شده همه تیم در حال رشد و یادگیری مستمر باشیم.

شرکت مهیمن همراستا با مأموریت خود، حدود یک دهه است که بر شناخت و توسعه‌ فناوری‎های مرتبط با تحلیل کلان داده به عنوان یک فناوری استراتژیک تمرکز نموده است.

image/svg+xml