همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه متازی | MetaZi Group

تاسیس در ۱۳۹۸ سرمایه‌گذاری و تحلیل کسب‌وکار ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.metazigroup.com

گروه مشاوره مدیریت متازی، به عنوان یک مجموعه پیشرو و باتجربه، خدمات تخصصی و حرفه‌ای خود را در زمینه مشاوره مدیریت به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در سطح بین‌المللی ارائه می‌دهد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • روح اله دهقانی هم بنیانگذار

    جستجو برای استعدادهایی که مشتاق پذیرش چالش‌های جدید هستند، بخش مهمی از رسالت ما در متازی است. ما به دنبال افرادی هستیم که نه تنها به دنبال موقعیت‌های شغلی هستند بلکه خواهان کار در محیطی هستند که ارزش‌هایی چون تفکر استراتژیک و خلاقیت را در اولویت قرار دهد.

  • علیرضا بهرامی مدیر مارکتینگ

    متازی یعنی پیدا کردن راه حل برای هر مشکل و چالش. جسارت و خلاقیت برای پیدا کردن راه‌حل برای مشکلات و موانع موجود در مسیرمان از روتین‌های همیشگی ما در متازی است.

  • پرنی آرزومانیانس مدیر فروش B2B

    متازی، با ایجاد یک فضای کاری که پیشرفت و یادگیری را در مرکز قرار می‌دهد، محیطی را فراهم می‌کند که در آن هر فرد می‌تواند بهترین نسخه از خودش باشد. این فرهنگ، کارکنان را به استفاده از تمامی توانایی‌های خود ترغیب می‌کند که کمتر جایی می‌توان این را یافت.

گروه متازی از جوانان فعالی تشکیل شده است که سبب شده درک کنیم که جوانان امروزی به دنبال محیط‌های کاری هستند که یادگیری را جشن بگیرد و شکست‌های احتمالی را به‌عنوان بخشی اجتناب‌ناپذیر از رشد تلقی کند.

image/svg+xml