همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تحولات نوین یادمان | Marco Pacs

تاسیس در ۱۳۸۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر marcopacs.com

دنیای مارکوپکس با دیگر شرکت‌ها و محیط‌های کاری بسیار متفاوت است. در مارکوپکس یادگیری، مسئولیت پذیری و انعطاف پذیری حرف اول را می‌زند.

معرفی شرکت تحولات نوین یادمان

شرکت دانش بنیان تحولات نوین یادمان – مارکو پکس تولیدکننده و ارائه دهنده سامانه های پکس جامع بیمارستانی و محصولات مکمل آن با بیش از ۴۸۰ مرکز تحت پوشش در سراسر کشور، با ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه ذخیره سازی و تبادل تصاویر پزشکی منطبق با استانداردهای روز جهانی، همواره در تلاش بوده است بهترین و بروز ترین خدمات را در اختیار مراکز تحت پوشش خود قرار دهد. مارکو پکس با هدف ارائه خدمات بروز و برخط، رضایتمندی مشتریان خود را اولویت اول قرارداده و در طول بیش از ۱۷ سال سابقه عملیاتی در این حیطه، توانسته است با استفاده از راهکارهای فناورانه، همواره در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان خود باشد.

مارکو پکس مجموعه‌ای از قدرت‌هاست، قدرت‌هایی که هرکدام در حوزه کاری خود برند و تعیین کننده بازار هستند.

فرهنگ کاری شرکت تحولات نوین یادمان

در تیم مارکو پکس توجه به حقوق مشتری و داشتن خلاقیت و نوآوری در انجام کارها بسیار مهم است. ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و به ریزترین جزییات هر کاری توجه می‌کنیم. اعضای شرکت ما همه از یک رده‌ی سنی و جوان هستند بنابراین محیط کاری بسیار دوستانه و صمیمی است. توقع ما از اعضای تیم تلاش برای موفقیت کلی مجموعه و رسیدن به اهداف تعیین شده است. ارزش‌های ما برای اعضای تیم:
- خلاقیت و نوآوری در پروژه‌ها
- رعایت احترام همکاران و حفظ محیط دوستانه
- احترام به قوانین شرکت
- تمرکز بر به موقع انجام شدن وظایف
- اعتقاد به هدف و کار تیمی

مزایای همکاری با شرکت تحولات نوین یادمان

در مارکو پکس تجربه ای متفاوت از کار کردن در انتظار شماست. روابط ما بر پایه احترام و اعتماد متقابل تعهد و دوستی بنا شده است در اینجا در میابید که هیچ انتهایی برای پیشرفت و ارتقا شغلی نخواهید داشت و شما طی کننده مسیر پیشرفت خود هستید خلاقیت ، نوآوری و پشتکار جز اصلی ترین ارزش های پرسنل برتر در مارکو پکس است. تمام تلاشمان این است که همکاران ما مجموعه را متعلق به خودشان بدانند و برای القای این حس از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.آنچه موجب رشد مارکو پکس شده است، پایبندی به اهداف و نتیجه محور بودن تمامی فرآیندهاست، هر فرآیندی در مارکو پکس همیشه جای بهتر شدن و بهینه تر شدن دارد و فرصت بسیار خوبیست برای کسانی که دوست دارند ایده ها و فکرهایشان را در عمل ببینند. و از بزرگترین اهداف مارکو پکس تحقق تحول دیجیتال در حوزه درمان می باشد.

در مارکو پکس هر فعالیتی که انجام میشود برای تیم ما به معنای هویت و شخصیت مارکو پکس است.

image/svg+xml