همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تحولات نوین یادمان | Marco Pacs

مارکو پکس با هدف ارائه خدمات بروز و برخط، رضایتمندی مشتریان خود را اولویت اول قرارداده و در طول بیش از ۱۷ سال سابقه عملیاتی در این حیطه، توانسته است با استفاده از راهکارهای فناورانه، همواره در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان خود باشد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • حسین روان خواه مدیرعامل

    مارکو پکس سازمانی است که علی‌رغم رشد پُرشتابش، با حوصله به اعضای خود گوش می‌دهد و تلاش می‌کند با کمک تک‌تک آن‌ها اهدافش را بسازد. در مارکو پکس با مجموعه‌ای از آدم‌های متخصص و حرفه‌ای هم‌شانه هستم. در اینجا همواره یاد می‌گیریم و جلوتر می‌رویم.

  • محمود بخت ور مدیر تحقیق و توسعه

    مارکو پکس مجموعه‌ای از قدرت‌هاست، قدرت‌هایی که هرکدام در حوزه کاری خود برند و تعیین کننده بازار هستند. در مارکو پکس همواره با قدرت اندیشیده می‌شود، با قدرت اجرا می‌شود و نتیجه چیزی جز محصولات قدرتمند نیست!

  • سپهر فرخ منش مدیر امور بازرگانی

    در مارکو پکس هر فعالیتی که انجام میشود برای تیم ما به معنای هویت و شخصیت مارکو پکس است، حفظ و ساخت هویت سازمانی دغدغه ی هر روز این تیم است. اگر ساختن و نو بودن را دوست دارید، جایتان پیش ما خالیست.

ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و به ریزترین جزییات هر کاری توجه می‌کنیم. اعضای شرکت ما همه از یک رده‌ی سنی و جوان هستند بنابراین محیط کاری بسیار دوستانه و صمیمی است.

image/svg+xml