همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تحولات نوین یادمان | Marco Pacs

تاسیس در ۱۳۸۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر marcopacs.com

ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و به ریزترین جزییات هر کاری توجه می‌کنیم. اعضای شرکت ما همه از یک رده‌ی سنی و جوان هستند بنابراین محیط کاری بسیار دوستانه و صمیمی است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • حسین روان خواه مدیرعامل

    مارکو پکس سازمانی است که علی‌رغم رشد پُرشتابش، با حوصله به اعضای خود گوش می‌دهد و تلاش می‌کند با کمک تک‌تک آن‌ها اهدافش را بسازد. در مارکو پکس با مجموعه‌ای از آدم‌های متخصص و حرفه‌ای هم‌شانه هستم. در اینجا همواره یاد می‌گیریم و جلوتر می‌رویم.

  • محمود بخت ور مدیر تحقیق و توسعه

    مارکو پکس مجموعه‌ای از قدرت‌هاست، قدرت‌هایی که هرکدام در حوزه کاری خود برند و تعیین کننده بازار هستند. در مارکو پکس همواره با قدرت اندیشیده می‌شود، با قدرت اجرا می‌شود و نتیجه چیزی جز محصولات قدرتمند نیست!

  • مهدی قلیپور مدیر زیرساخت سرویس

    در مارکو پکس هر فعالیتی که انجام میشود برای تیم ما به معنای هویت و شخصیت مارکو پکس است، حفظ و ساخت هویت سازمانی دغدغه ی هر روز این تیم است. اگر ساختن و نو بودن را دوست دارید، جایتان پیش ما خالیست.

مارکو پکس با هدف ارائه خدمات بروز و برخط، رضایتمندی مشتریان خود را اولویت اول قرارداده و در طول بیش از ۱۷ سال سابقه عملیاتی در این حیطه، توانسته است با استفاده از راهکارهای فناورانه، همواره در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان خود باشد.

image/svg+xml