همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایران هتل آنلاین | Iran Hotel Online

معرفی شرکت ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین با نام اختصاری آی هو، با هدف راه اندازی سیستم یکپارچه رزرواسیون آنلاین هتل‌های ایران شکل گرفت.

معرفی شرکت ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش بوده و تاسیس آن به سال 1384 برمیگردد.
ایران هتل آنلاین با نام اختصاری آی هو، با هدف راه اندازی سیستم یکپارچه رزرواسیون آنلاین هتل‌های ایران شکل گرفت. در طی این سال ها تلاش مجموعه بر این بوده است تا با انتقال خدمات رزرواسیون هتل‌های داخل ایران از سیستم سنتی و آفلاین به سیستم آنلاین، گام موثری در صنعت گردشگری ایران برداشته شود.
این شرکت هم اکنون با بیش از 2500 واحد اقامتی در 300 شهر و منطقه در کل کشور همکاری داشته و توانسته پوشش حداکثری در تمامی شهرها و مناطق را در حوزه خدمات رزرو هتل ارائه نماید.
این شرکت با شعار سازمانی خود که همان "هوشمندانه سفر کنید" است، توانسته تمامی نیازهای مخاطبین خود را جهت رزرو هتل در سراسر ایران با کیفیت بسیار بالا تامین نماید.

فرهنگ کاری شرکت ایران هتل آنلاین

همه اهداف شرکت در جهت افزایش رضایتمندی مشتری در خرید راحت و مطمئن شکل گرفته است.

فرهنگ کاری شرکت ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین با هدف به تعالی رساندن کیفیت خدمات فروش هتل در ایران شکل گرفت. در این مسیر همه اهداف شرکت در جهت افزایش رضایتمندی مشتری هنگام خرید راحت و مطمئن شکل گرفته است. تمامی بخش‌های شرکت با الهام از این هدف فعالیت می‌کنند. برخی از شاخصه‌های اعضای تیم :
- روحیه بالا
- کار گروهی
- نوآوری و خلاقیت
- به روز بودن
- روحیه شکست ناپذیری
- شایسته سالاری

مزایای همکاری با ایران هتل آنلاین

در ایران هتل آنلاین رضایت‌مندی از کار، در بین تمامی اعضای تیم، شرط اول است. اعتقاد شرکت بر این است که در صورت عدم وجود رضایت شغلی، در همه ابعاد از جمله مسائل درون شرکتی، مالی و... به هیچ عنوان شرکت پیشرفت نخواهد کرد و به همین دلیل شرکت ایران هتل آنلاین تمامی شرایط را برای بهره‌وری حداکثری از اعضای تیم فراهم آورده است. اعتقاد ما این است که منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه سازمان است و در صورت وجود اشکال در این زمینه پیشبرد اهداف میسر نخواهد بود.

مزایای همکاری با ایران هتل آنلاین

اعتقاد شرکت این است که در صورت عدم وجود رضایت شغلی افراد تیم در همه ابعاد از جمله مسائل درون شرکتی، مالی و... به هیچ عنوان شرکت پیشرفت نخواهد کرد .

image/svg+xml