همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایران هتل آنلاین | Iran Hotel Online

ایران هتل آنلاین با نام اختصاری آی هو، با هدف راه اندازی سیستم یکپارچه رزرواسیون آنلاین هتل‌های ایران شکل گرفت.

معرفی شرکت ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش به تاسیس سال 1384 می باشد.
ایران هتل آنلاین با نام اختصاری آی هو، با هدف راه اندازی سیستم یکپارچه رزرواسیون آنلاین هتل های ایران شکل گرفت. در طی این سال ها تلاش مجموعه بر این بوده است تا با انتقال خدمات رزرواسیون هتل های داخل ایران از سیستم سنتی و آفلاین به سیستم آنلاین، گام موثری در صنعت گردشگری ایران بردارد.
این شرکت هم اکنون با همکاری بیش از 1600 واحد اقامتی در ایران در 300 شهر و منطقه در کل کشور، توانسته پوشش حداکثری در تمامی شهر ها و مناطق را در حوزه خدمات رزرو هتل ارائه نماید.
این شرکت با شعار سازمانی خود که همان "هوشمندانه سفر کنید" است، توانسته تمامی نیازهای مخاطبین خود را جهت رزرو هتل در سراسر ایران با کیفیت بسیار بالا تامین نماید.

همه اهداف شرکت در جهت افزایش رضایتمندی مشتری در خرید راحت و مطمئن شکل گرفته است.

فرهنگ کاری شرکت ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین با هدف به تعالی رساندن کیفیت خدمات فروش هتل در ایران شکل گرفت. در این مسیر همه اهداف شرکت در جهت افزایش رضایتمندی مشتری در خرید راحت و مطمئن شکل گرفته است. تمامی بخش‌های شرکت با الهام از این هدف فعالیت دارند. برخی از شاخصه‌های اعضای تیم :
- روحیه بالا
- کار گروهی
- نو آوری
- به روز بودن حداکثری
- روحیه شکست ناپذیری
- افراد خلاق و صاحب ایده
- شایسته سالاری

مزایای همکاری با ایران هتل آنلاین

در ایران هتل آنلاین رضایت‌مندی از کار در بین تمامی تیم شرط اول است. اعتقاد شرکت این است که در صورت عدم وجود رضایت شغلی افراد تیم در همه ابعاد از جمله مسائل درون شرکتی، مالی و... به هیچ عنوان شرکت پیشرفت نخواهد کرد و به همین دلیل شرکت تمامی شرایط را برای بهره‌وری حداکثری از اعضای تیم فراهم آورده است. اعتقاد ما این است که منابع انسانی بخش کلیدی سازمان است و در صورت وجود اشکال در این بخش پیشبرد اهداف میسر نخواهد بود.

اعتقاد شرکت این است که در صورت عدم وجود رضایت شغلی افراد تیم در همه ابعاد از جمله مسائل درون شرکتی، مالی و... به هیچ عنوان شرکت پیشرفت نخواهد کرد .

image/svg+xml