همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایران هتل آنلاین | Iran Hotel Online

ایران هتل آنلاین با شعار "هوشمندانه سفر کنید" در تلاش است تمامی نیازهای مخاطبین خود را در زمینه رزرو هتل در سراسر ایران با بهترین کیفیت تامین نماید.

موقعیت مکانی

خراسان رضوی، مشهد

اعضای شرکت

  • وحیدرضا امیری بنیان گذار

    ایران هتل آنلاین بستری برای رشد و توسعه است. سخت کوشی، تلاش و امید مهم‌ترین ویژگی همکاران ماست. بهترین‌ها گرد هم آمده‌اند تا رویاهای بزرگ را به واقعیت تبدیل کنند. محیط صمیمی، رشد صعودی و احساس رضایتمندی را در ایران هتل آنلاین در کنار هم خواهید داشت.

  • مانیا میرعلایی مدیر منابع انسانی

    منابع انسانی بزرگ‌ترین دارایی و سرمایه هر سازمانی است. ما در کنار هم پازلی را می‌سازیم که زیباترین مناظر را خلق خواهد کرد. ما کمک می‌کنیم تا جایگاه خود را در این پازل زیبا پیدا کنید. آرامش، صمیمیت و پیشرفت سه عنصر اصلی ماست.

  • مهدی سپهری مدیر کارگزینی

    امروزه انگیزه، خلاقیت و هوش از ویژگی‌های نسل جوان در محیط کاری می‌باشد. ما همواره در تلاش برای حفظ و به کارگیری این ویژگی‌ها در جهت توسعه فردی و گروهی بوده‌ایم. اگر به دنبال محیط کاری دوستانه توام با پیشرفت هستید، ایران هتل آنلاین بهترین گزینه برای شماست.

اعتقاد ما این است که منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه سازمان است و در صورت وجود اشکال در این زمینه پیشبرد اهداف میسر نخواهد بود.

image/svg+xml