همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ابر دراک | Derak Cloud

تاسیس در ۱۳۹۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر Derak.cloud

ما در تلاشیم به‌روزترین راهکارهای هوشمند ابری را برای پیشرفت کسب‌وکارها به کار گیریم.

معرفی شرکت ابر دراک

شرکت دانش بنیان رایا ابر دراک پارس با نام تجاری اَبر دِراک فعالیت خود را با هدف ارائه‌ی فناوری هوشمند ابری آغاز نموده‌است. این مجموعه با مالکیت PoP سایت‌های توزیع‌شده‌ی انتقال محتوا در چندین مرکز داده‌ی اصلی کشور و سراسر دنیا، مدیریت توزیع محتوای کاربران وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، رسانه‌های مجازی (Video on Demand و Media-Streaming) و غیره را برای کسب‌وکارها و کاربران خود انجام می‌دهد، تا از این طریق سهم خود را در ایجاد زیرساختی پایدار و قابل اطمینان درجهت بهبود تجربه‌ی کاربران در محیط اینترنت را ایفا نماید. محل اصلی شرکت اَبر دِراک در شیراز واقع شده اما با وجود مهارت‌ها و باورهای مشترک ما در کار تیمی به علاوه وضع توافقات مشترکی برای دورکاری، امکان همکاری با افراد جدید از هر نقطه ایران برای ما امکان‌پذیر است.

از زمانیکه در ابر دراک مشغول به کار هستم،این فرصت را داشتم تا بتوانم با حرفه‌ای‌ترین‌ها همکاری کنم.

فرهنگ کاری شرکت ابر دراک

بزرگ‌ترین ماموریت ابر به کارگیری پردازش ابری جهت تقویت زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات با استفاده از به‌روزترین روش‌ها و تکنولوژی‌ها و آگاهی دادن به کسب‌وکارها در مورد نیازهای زیرساختی جدید است. بنابراین همیشه تمرکز اصلی اَبر دِراک گسترش دانش و ارائه سرویس حرفه‌ای و با کیفیت و ارتباط مداوم با کسب‌وکارهای آنلاین برای کمک به رفع نیاز و مشکلات زیرساختی است و در نتیجه، اَبر دِراک پلتفرمی برای بهبود زیرساخت کسب‌وکارهای آنلاین و توسعه فردی و کاری کسانی است که مشتاقانه تشنه یادگیری دانش به‌روز و روش‌ها و تکنولوژی‌های مدرن هستند. ما با ذهنیت چابک به حل مسائل ناشناخته می‌پردازیم و سعی می‌کنیم خلاق و ریسک‌پذیر باشیم و همواره با گرفتن بازخورد در مسیر بهبود مستمر محصولات و سرویس‌ها و روش‌های کاری خود و همه همکاران گام برداریم. ما معتقدیم رسیدن به این هدف تنها با اعتقاد به هدف مشترک برای موفقیت جمعی، صداقت و شفافیت، اعتماد متقابل، ارتباطات و همکاری تیمی موثر و نظم کاری ممکن است. افراد اَبر دِراک همیشه در حال یادگیری هستند و از خلاقیت خود برای کشف راه حل های مورد نیاز استفاده می‌کنند.

مزایای همکاری با شرکت ابر دراک

ما معتقدیم شما با پیوستن به اَبرِ دراک می‌توانید:
• در یک فضای دوستانه با تیم‌های همدل و چابکی که دغدغه بهبود مستمر دارند همکاری کنید.
• تجربه طراحی و توسعه در سرویس‌های ابری با چالش‌ها و راه حل‌های لبه تکنولوژی را کسب کنید.
• خلاقیت‌ها و جسارت خود در طراحی و توسعه را به کار ببرید.
• در ورکشاپ‌های دوره‌ای حوزه ابری و یا توانمندی‌های فنی شرکت کنید و برای برگزاری دوره داوطلب شوید.
• اگر از هم تیمی‌های دورکار ما هستید، برای جشن های دوره‌ای به شیراز سفر کنید و از گشت‌وگذار و معاشرت با افراد تیم‌ها لذت ببرید.
• از شرایط دانش بنیان خاص افراد شرکت استفاده کنید.
• طی شرایطی و با گذشت زمان، عضوی از افراد کلیدی شرکت باشید.

دراک برای من نماد مقاومت و رشد بوده و من همیشه در فضای دوستانه ای که اینجا وجود داره سعی کردم یاد بگیرم و فضا هم براش آماده بوده.

image/svg+xml