همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ابر دراک | Derak Cloud

تاسیس در ۱۳۹۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر Derak.cloud

شرکت دانش بنیان رایا ابر دراک پارس با نام تجاری اَبر دِراک فعالیت خود را با هدف ارائه‌ی فناوری هوشمند ابری آغاز نموده‌است.

موقعیت مکانی

فارس، شیراز

اعضای شرکت

  • سید سینا سلطانی بنیان‌گذار و مدیرعامل

    ما در تلاشیم به‌روزترین راهکارهای هوشمند ابری را برای پیشرفت کسب‌وکارها به کار گیریم. این هدف، ما را با چالش‌های همیشگی روبه‌رو می‌کند. ابر دراک جمع دوستانه از بهترین‌هایی با یک هدف مشترک است که لذت حل این چالش‌ها و آموختن، جزء جدانشدنی هر لحظه‌ی آن‌هاست.

  • محمدحسین فرشاد کارشناس روابط عمومی و دیجیتال مارکتینگ

    از زمانیکه در ابر دراک مشغول به کار هستم،این فرصت را داشتم تا بتوانم با حرفه‌ای‌ترین‌ها همکاری کنم،دانش خود را افزایش دهم و بر روی یک محصول منحصر بفرد بر لبه تکنولوژی کار کنم.فرصتی که به ندرت در داخل ایران برای کسی ایجاد می‌شود؛ فرصت رشد خود و مجموعه باهم

  • بابک احمدی مهندس داده و آنالیز

    دراک برای من نماد مقاومت و رشد بوده و من همیشه در فضای دوستانه ای که اینجا وجود داره سعی کردم یاد بگیرم و فضا هم براش آماده بوده. از این که با کمک بچه‌ها چنین شرکتی رو در شیراز راه انداختیم افتخار می‌کنم.

بزرگ‌ترین ماموریت ابر به کارگیری پردازش ابری جهت تقویت زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات با استفاده از به‌روزترین روش‌ها و تکنولوژی‌ها و آگاهی دادن به کسب‌وکارها در مورد نیازهای زیرساختی جدید است.

image/svg+xml