همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه ایده کاوان | Idekavan Group

معرفی گروه ایده‌کاوان

ایده‌کاوان یه تیم پرتلاشه که هر روز خودش رو صرف توانمندسازی کسب‌وکارها با انحصارزدایی از قدرت فناورانه می‌کنه.

معرفی گروه ایده‌کاوان

گروه ایده‌کاوان یه سازمان دانش‌بنیانه که آفریننده و مالک محصول‌های مختلفیه: بهترینو، ویترین، دوباره، درآمد، قیمت. تمام این محصول‌ها، و محصول‌های تازه‌ای که در راه هستن، دور یه ماموریت واحد شکل گرفته‌ان: توانمندسازی کسب‌وکارهای کوچیک و متوسط با انحصارزدایی از قدرت فناورانه و کمک کردن به این کسب‌وکارها برای این که دیده بشن و بتونن خدمات بهتری به مردم ارائه کنن. کسب‌وکارهای کوچیک و متوسط برای تجربه کردن فعالیت در فضای دیجیتال چالش‌های زیادی دارن؛ ما با راهکارهایی که در اختیارشون می‌ذاریم این چالش‌ها رو از سر راه برمی‌داریم و به رشدشون کمک می‌کنیم.خود ما هم یکی از سریع‌ترین رشدها رو، اون‌هم به شکل ارگانیک و محصول‌محور، در اکوسیستم استارت‌آپی ایران تجربه کرده‌ایم که نتیجه‌ی مستقیم عملکرد تیم مستعد و پرتلاش‌مون بوده. خوشحالیم که تونستیم فضایی بسازیم که آدم‌های توانمند و اثرگذار کار کردن در ایده‌کاوان رو انتخاب کنن و در کنار هم ارزش خلق کنیم.

فرهنگ کاری گروه ایده‌کاوان

مهم‌ترین مزیت کاری ایده‌کاوان امکان رشد و یادگیریه.

فرهنگ کاری گروه ایده‌کاوان

ایده‌کاوان یه تیم پرتلاشه که هر روز خودش رو صرف توانمندسازی کسب‌وکارها با انحصارزدایی از قدرت فناورانه می‌کنه. خلق ارزش مسئله‌ی مهمی برای تیم ایده‌کاوانه؛ ما قبل از این که بخوایم هدف‌هامون رو محقق کنیم به ارزش‌آفرینی برای کسب‌وکارها فکر می‌کنیم، بر اساس این موضوع تصمیم‌هامون رو می‌گیریم و نتیجه‌ی بلندمدت همراهی‌مون با کسب‌وکارها برامون اهمیت داره. ارتباطات درون‌سازمانی ما سلسله‌مراتبی نیست و همه، فارغ از جایگاه سازمانی، پاسخگو و دردسترس هستند. ما در گفت‌وگوهامون صریح و شفافیم و صادقانه حرف‌هامون رو به هم می‌زنیم. بازخورد دادن و بازخورد گرفتن جزو رفتارهاییه که تلاش می‌کنیم در فرهنگ‌مون جاری باشه.اعضای تیم ما هر روز با چالش‌های جدی در مسیر کار روبه‌رو می‌شن. حل کردن این چالش‌ها، دیدن رشد ‌کسب‌وکارها و نتیجه‌محور بودن تیم در کنار علاقه‌ی زیاد به یادگیری و خلق ارزش محیط کاری سرزنده و رشددهنده‌ای رو ایجاد کرده. در ایده‌کاوان یادگیری اهمیت زیادی برای ما داره و دوست داریم همون طور که اعضای تیم به رشد سازمان کمک می‌کنن، سازمان هم باعث رشد اعضاش بشه.

مزایای همکاری با گروه ایده‌کاوان

مهم‌ترین مزیت کاری ایده‌کاوان امکان رشد و یادگیریه.
یادگیری و رشد برای اعضای تیم ایده‌کاوان از مهم‌ترین چیزهاست. این‌جا به‌دست‌آوردن تجربه و رشد کردن در زمینه‌ی کاری به‌راحتی امکان‌پذیره. جدای از کار کردن با یک تیم مستعد و توانمند و یاددهنده، دوره‌های آموزشی درون‌سازمانی، فعال بودن کتابخانه و اختصاص دادن زمانی در روز تحت عنوان «تایم رشد» از فضاهاییه که در راستای بالابردن دانش و مهارت تیم در ایده‌کاوان وجود داره.

مزایای همکاری با گروه ایده‌کاوان

«کار کردن با عشق» و «رسیدن به هدف» ارزش‌های بنیادی ما در ایده‌کاوان هست.

image/svg+xml