همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه ایده‌کاوان | Idekavan Group

بهترینو با بیش از 5.5 میلیون بازدیدکننده‌ در ماه، بزرگ‌ترین پلتفرم معرفی و بررسی کسب‌و‌کارها در ایران محسوب میشه و با اینکه فقط ۳ سال از عمر بهترینو می‌گذره یکی از سریع‌ترین رشدهای اکوسیستم استارتاپی ایران رو تجربه کرده و هر روز در حال رشد است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • مهدی اکبری مدیر اجرایی

    اگه به دنبال یه شغل معمولی هستید که منتظر باشید تا تایم کاری تموم شه، کار کردن توی بهترینو گزینه مناسبی برای شما نیست! محیط کاری بهترینو میتونه برای افرادی مناسب باشه که هم عاشق خلاقیت و چالش‌های جدیدن و هم به اهداف متعهدن.

  • نیما بهرنگ مدیر محصول

    بهترینو بستری را ایجاد کرده تا کسی که دنبال ایجاد ارزش و رشد هست بتواند بهترین خودش باشه. کار معنادار مهم ترین اصل هست و خوب بودن برامون کافی نیست و دنبال این هستیم که عالی باشیم و هر روز بتوانیم با قدم‌های کوچک ولی پیوسته بهتر از نسخه قبلی خودمون باشیم.

  • محمد رافعی مدیر فنی

    «کار کردن با عشق» و «رسیدن به هدف» ارزش‌های بنیادی ما در بهترینو هست. شرکتی که با رشدش فرصت‌های جذابی برای رشد افراد با انگیزه ایجاد میکنه و اینه که به من انگیزه میده.

صراحت، یادگیری و نتیجه محور بودن سه مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های فرهنگی ما در بهترینو هستند که باعث شده‌اند در ۳ سال گذشته بهترینو تبدیل به یکی از موفق‌ترین استارت‌آپ‌های ایران شود.

image/svg+xml