همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

الوپیک | AloPeyk

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر alopeyk.com

معرفی الوپیک

الوپیک برترین سرویس‌دهنده خدمات سفارش آنلاین پیک موتوری درایران است. مشتریان ما می‌توانند با قیمت رقابتی و بهترین کیفیت با استفاده از اپلیکیشن موبایل یا از طریق سایت الوپیک سفارشات خود را ثبت کنند.

تلاش مجموعه الوپیک استفاده از تکنولوژی روز برای ارائه یک سرویس ارزان و با کیفیت است و برای رسیدن به این هدف یک تلاش تیمی 24 ساعته را سر‌لوحه خود قرار داده‌ایم. افراد می‌توانند به صورت تمام‌وقت و پاره‌وقت در ساعات کاری آزاد با ما همکاری داشته باشند و به درآمد بالایی برسند.

خدمات الوپیک به صورتی است که هم افراد عادی و هم شرکت‌ها و سایت‌های بزرگ می‌توانند به راحتی سفارشات خود را ثبت کنند و روند انجام شدن آن را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنند.

ما عاشق کارمان هستیم و این یعنی تیم ما پر از شور و اشتیاق است.

خدمات الوپیک به صورتی است که هم افراد عادی و هم شرکت‌ها و سایت‌های بزرگ می‌توانند به راحتی سفارشات خود را ثبت کنند و روند انجام شدن آن را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنند.

فرهنگ کاری الوپیک

در تیم الوپیک توجه به حقوق مشتری و داشتن خلاقیت و نوآوری در انجام کارها بسیار مهم است. ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و به ریزترین جزییات هر کاری توجه می‌کنیم. اعضای شرکت ما همه از یک رده‌ی سنی و جوان هستند بنابراین محیط کاری بسیار دوستانه و صمیمی است. توقع ما از اعضای تیم تلاش برای موفقیت کلی مجموعه و رسیدن به اهداف تعیین شده است.

ارزش‌های ما برای اعضای تیم:

- خلاقیت و نوآوری در پروژه‌ها

- رعایت احترام همکاران و حفظ محیط دوستانه

- احترام به قوانین شرکت

- تمرکز بر به موقع انجام شدن وظایف

- اعتقاد به هدف و کار تیمی

اعضای شرکت ما همه از یک رده‌ی سنی و جوان هستند بنابراین محیط کاری بسیار دوستانه و صمیمی است.

مزایای همکاری با الوپیک

ما تیمی از طراحان گرافیک و رابط کاربری، برنامه‌نویسان، مدیران پروژه و مهندسان با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری هستیم که تمام تلاش خود را برای ایجاد محصولی جدید بر اساس تکنولوژی روز انجام می‌دهیم.

ما عاشق کارمان هستیم و این یعنی تیم ما پر از شور و اشتیاق است، هرچند در این مسیر با چالش‌های فراوانی روبرو می‌شویم اما اشتیاق فراوان باعث می‌شود هر شخص کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد و برای مدیریت هرچه بهتر پروژه‌ها از Agile استفاده می‌کنیم.

image/svg+xml