همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آدانیک افزار | Adanic

تاسیس در ۱۳۹۳ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر adanic.ir

از جمله مشتریانی که آدانیک تابحال فرصت ارایه خدمات خود به آنها را داشته می‌توان بانک آینده، بانک ملی، بانک پارسیان، بانک توسعه صادرات، بانک شهر، و موسسه مالی اعتباری نور را نام برد.

معرفی شرکت آدانیک افزار

آدانیک شرکتی دانش‌بنیان است که در زمینه ساخت سامانه‌های نوین بانکداری و پرداخت کار می‌کند. آدانیک در سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده و محصولاتش اکنون در بانکها و شرکت‌های متعددی در حال کار است. محصولات آدانیک در دو حوزه اصلی قرار می‌گیرند. محصولات زیرساختی (که به کاربران داخلی مشتری خدمت می‌رسانند) و محصولات دارای واسط کاربر (که کاربران نهایی از طریق اینترنت یا موبایل آنها را به کار می‌گیرند). کاریز، کلون، بومرنگ و گمانیک محصولات زیرساختی اصلی آدانیک هستند. در دسته‌ی دوم، آدانیک دو محصول حساب کتاب و کیلید را عرضه کرده است. از جمله مشتریانی که آدانیک تابحال فرصت ارایه خدمات خود به آنها را داشته می‌توان بانک آینده، بانک ملی، بانک پارسیان، بانک توسعه صادرات، بانک شهر، و موسسه مالی اعتباری نور را نام برد.

آدانیک فضای متفاوتی است که ما در کنار هم ساخته‌ایم: جایی که متوجه گذر زمان نمی‌شوم، منتظر رسیدن زمان خروج از آن نیستم و برای من فراتر از شغل و درآمد است. همین حس مشترک جاری در این فضا دلیل کافی برای موفقیت‌هایی است که شاید فرای سن و سال شرکت باشد.

فرهنگ کاری شرکت آدانیک افزار

ماموریتی که آدانیک برای خود تعریف کرده، ایجاد سازمانی پایدار برای توسعه‌ی کسب و کار برمبنای فناوری اطلاعات است، آنچنان که مشتریان با این ویژگیها بشناسندش و به سراغش بیایند: چابک: یعنی انطباق سریع با شرایط و پاسخ به تغییرات محیط براساس گرفتن مداوم بازخورد در دوره های کوتاه با کیفیت: یعنی اطمینان از رعایت دقیق اصول مهندسی در طراحی و ساخت همه جزييات خلاق: یعنی پرورش ایدههای بکر و ارائه راه حل هایی متفاوت تر و ساده تر از راه حل های موجود ما محصولاتي اصیل و اريجينال مي سازيم (نه كپي هاي تكراري)؛ بهترين چيزي كه خودمان تصور مي كنيم و دوست داريم. ما مي خواهيم سازماني داشته باشیم كه هم مشترياني راضي داشته باشد، هم تيمي شاد؛ و به رشد شخصي تك تك اعضاي تيم اهميت مي دهیم. اينجا كسي نباید درجا بزند. آنچنان که بهترين و حرفه اي ترين افراد اينجا را بهترين جا براي زندگي و كار و رشد بيابند. این گونه ما با دانش و مهارت، ارزش و ثروت تولید می کنیم.

مزایای همکاری با شرکت آدانیک افزار

مهمترین مزیتی که ما می خواهیم برای همکارانمان ایجاد کنیم، فضای کاری بی حاشیه و جذاب است. پیشرفت و یادگیری تک تک اعضای تیم، ایجاد فضایی برای مشارکت و شکوفایی توانایی ها، و انعطاف در رویه ها. دانش بنیان بودن شرکت نیز فرصت هایی برای حمایت از همکاران فراهم می کند.

اصول و ارزش‌های آدانیک:

برخورد مثبت و خوش بينانه شفافيت و راستگويي

سادگي: هنر بيشينه كردن كارهايي كه انجام نمي دهيم

مفصل توضيح دادن، دقيق سوال كردن و جواب دادن، نظر دادن درباره كار هم

تمركز: فوكوس بودن روي محصولات باارزش، فوكوس بودن ضمن كار و در طول روز

كمك: هرجايي كه از دستمان بربيايد، به هركس ديگری که با ما در ارتباط است

مهمترین مزیتی که ما می خواهیم برای همکارانمان ایجاد کنیم، فضای کاری بی حاشیه و جذاب است.

image/svg+xml