همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

زبانشناس | Zaban Shenas

معرفی شرکت زبانشناس

زبانشناس یک روش جدید و کارآمد برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن و علاقه‌مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.

معرفی شرکت زبانشناس

زبانشناس یک پلتفرم آنلاین خودآموز زبان است که با ارائه دروس آنلاین به تقویت مهارت های مختلف زبان انگلیسی کمک می‌کند. در این اپلیکیشن افراد می‌توانند دروس موجود را بگذرانند، جعبه لایتنر اختصاصی خود را بسازند، به دیکشنری‌های مختلف دسترسی داشته باشند و در تالارهای گفت‌وگو با یکدیگر تبادل نظر کنند. این اپلیکیشن همچنین امکان مانیتورکردن و نمایش روند پیشرفت افراد در یادگیری زبان را نیز فراهم کرده است.

فرهنگ کاری شرکت زبانشناس

کار من در زبانشناس‌ تبدیل به بخش بزرگی از زندگی‌ام شده است. طوری که نمی‌توانم زندگی‌ام را بدون زبانشناس تصور کنم.

فرهنگ کاری شرکت زبانشناس

زبانشناس همیشه در تلاش است افراد جوان، با انگیزه و با استعداد را جذب تیم خود کند و مهارت‌های آن‌ها را همراه با پیشرفت تیم، پرورش دهد. نتیجه کار، تیمی متحد و دوست‌داشتنی است که از صمیم قلب برای موفقیت و پیشرفت جمعی تلاش می‌کند. ما در تیم زبانشناس در تلاش هستیم راه یادگیری زبان انگلیسی را هموارتر کنیم و مردم را از کلیشه‌های یادگیری زبان انگلیسی رها سازیم. صداقت مهم‌ترین اصل زبانشناس است. ما به کاربران خود به هیچ عنوان قول‌های غیرعملی نمی‌دهیم و آن‌ها را با واقعیت‌های یادگیری زبان انگلیسی آشنا می‌کنیم. ما معتقد هستیم که تنها روش یادگیری زبان انگلیسی، صرفا خواندن کتاب‌های گرامری حجیم یا شرکت در کلاس‌های زبان انگلیسی پرهزینه نیست. بلکه زبان‌آموزان می‌توانند با وارد کردن علایق خود به فرایند مطالعه‌شان، یادگیری زبان انگلیسی را تبدیل به یک سرگرمی کنند. "لذت یادگیری زبان انگلیسی" مهم‌ترین شعار اپلیکیشن ماست.

مزایای همکاری با شرکت زبانشناس

زبانشناس برای پیشرفت و اعتلای کارکنان خود، آن‌ها را در صورت نیاز در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی ثبت‌نام کرده و اگر کارکنان برای کارشان نیاز به تجهیزاتی داشته باشند، آن‌ها را در خرید یاری می‌کند.
زبانشناس به دنبال رشد و پیشرفت روز افزون کارکنان خود است. همکاران ما پس از انجام کارهایی که مسئولیتش را قبول کرده‌اند می‌توانند کارهای دیگر را تجربه کنند و بیاموزند.
افراد زیادی با استفاده از همین فرصت‌ها توانسته‌اند جایگاه واقعی و مورد علاقه‌ی خود را پیدا کنند.
برای افرادی که به صورت حضوری در شرکت کار می کنند. صبحانه، میان‌وعده های متنوع، فضای استراحت و بازی در اختیار همکاران قرار داده می‌شود.
بیمه، عیدی، سنوات، و پرداخت به‌موقع حقوق کارکنان از وظایف شرکت است و مزیت محسوب نمی شود.

مزایای همکاری با شرکت زبانشناس

زبانشناس بهترین اتفاقی بود که می‌توانست در زندگی برای من بیوفتد. از وقتی که وارد تیم زبانشناس شده‌ام، پیشرفت کردن، به بخشی غیرقابل تغییر از زندگی من تبدیل شده است. ما به پیشرفت اعتیاد داریم!

image/svg+xml