همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

یکتانت | Yektanet

تاسیس در ۱۳۹۶ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر yektanet.com
معرفی شرکت یکتانت

با کمک شما، بزرگ فکر می‌کنیم و محکم قدم برمی‌داریم.

معرفی شرکت یکتانت

داستانِ یکتانت، از بهمن ماه سال 1395 شروع شد. 5 نفر جوان بلندپرواز و جسور، با این فکر که بازار تبلیغات آنلاین ایران را متحول کنند، یک راه پرچالش - ولی لذت بخش - را شروع کردند.
اولین قدمِ این راه، راه اندازی تبلیغات همسان بود که تا قبل از آن در ایران جایی نداشت. یکی دو سال گذشت و بعد از اینکه در پروژه تبلیغات همسان موفق شدند، تبلیغات بنری کلیکی را شروع کردند. آن موقع تعدادشان به 10 نفر رسیده بود؛ ولی هنوز هم بزرگ فکر می کردند و می دانستند که به این زودی ها قرار نیست متوقف شوند.
عطش پیشرفت و دیدنِ تاثیری که روی رشد کسب وکارهای ایرانی داشتند، انگیزۀ آن ها را بیشتر کرد تا مقصد دیجیتال مارکتینگ ایران باشند.
حالا یکتانت به تیم بزرگ تری با حدود 400 عضوِ حرفه ای تبدیل شده و زیرمجموعه های مختلفی، از جمله جریان، یک لینک، نجوا و ادیوری را در بر می گیرد.
یکتانت تلاش می کند که محیطی امن برای شکوفایی استعدادها و دنبال کردنِ آرزوهای تان فراهم کند. محیطی که در آن دیده می شوید، شنیده می شوید و روزبه روز رشد می کنید.

فرهنگ کاری شرکت یکتانت

نتایج فوق‌العاده، از تیم‌های فوق‌العاده حاصل می‌شود.

فرهنگ کاری شرکت یکتانت

علاقه به کار، شوق یادگیری و پیشرفت مداوم، از ویژگی‌های یکتانتی‌هاست. دیدن شخصیت‌هایی که از کارشان لذت می‌برند و در کنار رشد خودشان، برای رشد تیم و مجموعه تلاش می‌کنند، انرژی و روحیۀ جمعی همۀ ما را بالا می‌برد.
اینجا همۀ ما، آزادی عمل مسئولانه‌ای داریم و همدلی، صداقت و احترام را ارزش‌های اصلی‌مان می‌دانیم؛ چون معتقدیم آزادی عمل و اختیارات زیاد باعث می‌شود که در همۀ زمینه‌ها با هم صادق باشیم و شفاف صحبت کنیم.
ما از چالش‌ها نمی‌ترسیم و با شناسایی مسائل، اولویت‌بندی آن‌ها و بررسی راه‌حل‌های پیش رو، بهترین مسیر را برای رسیدن به نتیجه انتخاب می‌کنیم. نتیجه‌محور بودن و اهمیت‌دادن به خروجی کار، یکی دیگر از ارزش‌های تیمی ما است.

مزایای همکاری با شرکت یکتانت

ما سعی می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم، از دغدغه‌های فکری شما کم کنیم؛ برای همین هم امکاناتی مانند صبحانه، ناهار، میان‌وعده، بیمه تکمیلی، بودجه و تسهیلات آموزشی، ورزشی و تفریحی را برای‌تان فراهم کرده‌ایم.
از طرف دیگر، چون ساعات زیادی از زندگی خود را کنار هم سپری می‌کنیم، زمان‌هایی را به تفریح و بازی‌های گروهی اختصاص داده‌ایم. هدف از این دورهمی‌ها این است که همدیگر را بهتر بشناسیم و بین کار و زندگی‌مان تعادل برقرار کنیم.

مزایای همکاری با شرکت یکتانت

کار تیمی با اعتماد کردن آغاز می‌شود و ما برای ساختن این اعتماد دوطرفه آماده‌ایم.

image/svg+xml