همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

یارا | Yara

تاسیس در ۱۳۸۲ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر yaramobile.com

مجموعه یارا، گروه‌های کاری منعطفی دارد که وجود آن‌ها به آسایش همکاران و نیز فراهم شدن محیطی پویا و پرنشاط کمک می‌کند.

معرفی یارا

مجموعه یارا در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است و از شرکت‌های پیش‌رو در زمینه تولید و توسعه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل محسوب می‌شود. این شرکت در عین توجه به نیرو‌های مجرب، همواره نیروهای جوان و با انگیزه را هم دعوت به همکاری می‌کند. مجموعه یارا تاکنون بیش از ۳۰ اپلیکیشن تولید کرده است که از این جمله می‌توان به بازی‌های خروس جنگی، صفر تا صد، فوتکاردیا و همچنین اپلیکیشن‌های زعفرون، شعب بانک‌ها، جشنواره فجر، پیشواز ایرانسل و دیجی‌تون اشاره کرد.

همکاران ما کار‌ها را به‌صورت گروهی انجام می‌دهند و دانش خود را با یک‌دیگر به‌اشتراک می‌گذارند؛ از این رو شرکت یارا محیطی مناسب برای همکارانیست که به توسعه مهارت‌های خود اهمیت می‌دهند.

مزایای همکاری با یارا

نیاز به وجود فضای امن برای کار و فعالیت، از مهم‌ترین نیاز‌های نیروی انسانیست؛ ما در مجموعه یارا برای آرامش، سلامت و تأمین آتیه همکارانمان ارزش بسیاری قائلیم و بستر امنی فراهم آورده‌ایم که از روز اول همکاری، برای همه همکارانمان برقرار است. وجود گروه‌های کاری منعطف با عقاید و رویکرد‌های گوناگون، زمینه‌ساز درک نیاز‌های همکارانمان و ایجاد محیطی پویاتر شده است. ما در مجموعه یارا، به‌ثمر رسیدن پروژه‌های جدید که مانند تولد عضوی جدید در خانواده‌ محصولات و خدمات مجموعه یاراست را در کنار مناسبت‌های ملی و مذهبی جشن می‌گیریم تا با شریک کردن همه همکارانمان در این موفقیت‌ها، از تلاش تیم‌های مختلف که در به‌ثمر رسیدن پروژه‌ها نقش داشته‌اند، تقدیر کنیم.

فرهنگ کاری یارا

فراهم کردن محتوای دیجیتالی خلاقانه در صنعت اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ویدیویی، مهم‌ترین وظیفه‌ ما در مجموعه یارا و اصلی‌ترین نیاز کاربران ماست؛ بنابراین با همراهی تیم جوان، پرنشاط، متعهد و باانگیزه خود، تمام توانمان را برای رسیدن به این هدف بزرگ بسیج کرده‌ایم. ارزش‌های سازمانی در مجموعه یارا عبارت‌اند از: تلاش مستمر برای هدف مشترک، خلاقیت، نوآوری، کارگروهی، توانمندسازی سرمایه‌ انسانی و احترام متقابل. باور ما این است که نیروی انسانی کارآمد، تنها عنصر بی‌رقیب و غیرقابل تقلید در دنیای رقابتی امروز است؛ از این رو برای افزایش کارآمدی سرمایه‌های انسانی خود، به یادگیری مداوم و ایجاد بستری مناسب برای آموزش همکاران خود اهمیت می‌دهیم.

همکاران ما در مجموعه یارا، همواره با ایده‌های نوین و خلاقانه، ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته، به کاربرانمان خدمت‌رسانی می‌کنند.

image/svg+xml