همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

وب 24 | Web24

معرفی شرکت وب 24

نقطه قوت وب 24 تیم حرفه ای و پرنشاط آن است.

معرفی شرکت وب 24

وب24 به عنوان یکی از شرکت های با سابقه فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ در ایران با بیش از 10 سال سابقه فعالیت خدمات حرفه ای سئو و طراحی سایت را به مشتریان خود ارائه می دهد. وب 24 تاکنون افتخار همکاری با بسیاری از سایت‌های بزرگ ایران را در کارنامه خود دارد. ما معتقدیم که همواره در کنار مشتریان خود رشد می کنیم و به دنبال ارائه بهترین خدمات در حوزه بازاریابی دیجیتال هستیم و همین موضوع باعث شده که وب 24 به عنوان یکی از برندهای مطرح در این حوزه شناخته شود.

فرهنگ کاری شرکت وب 24

احساس آرامش در تیم از بزرگ ترین دغدغه های مجموعه وب24 بوده و تلاش می کند تا با حفظ آرامش در محیط بتواند فضای مناسبی را برای کارمندان خود ایجاد نماید.

فرهنگ کاری شرکت وب 24

وب24 یک سازمان یاد گیرنده است که همواره تلاش می کند در لبه تکنولوژی حرکت کند.تمام اعضای تیم وب24 از افراد حرفه‌ای در زمینه کاری خود هستند. میل به یادگیری و پیشرفت ، صداقت و پایبندی به اصول اخلاقی از ویژگی های بارز تیم وب24 است. وب24 معتقد است که در کنار مشتریان خود به رشد و تکامل خواهد رسید و در این راستا همواره سعی می کند تا از نیروهای کارآمد برای رسیدن به این هدف استفاده نماید.این هدف باعث شده است تا اعضای وب 24 همواره تلاش کنند تا اطلاعات خود را در زمینه کاری خود ارتقا بخشند و توسعه فردی داشته باشند. نقطه قوت وب 24 تیم حرفه ای و پرنشاط آن است.

مزایای همکاری با شرکت وب 24

مهمرین مزایای کار در وب24 عبارتند از :

کار در کنار افراد حرفه ای و خبره

وجود محیط دوستانه و پرانرژی

امکان پیشرفت و توسعه فردی

هم چنین شرکت وب 24 معتقد است که همکاری به صورت کوتاه مدت نتیجه آنچنانی نخواهد داشت.بنابراین یکی از اهداف برای استخدام همکاری به صورت بلند مدت می باشد.کلیه استخدام ها قراردادی بوده و بیمه و مزایا نیز شامل قرارداد خواهد بود.احساس آرامش در تیم از بزرگ ترین دغدغه های مجموعه وب24 بوده و تلاش می کند تا با حفظ آرامش در محیط بتواند فضای مناسبی را برای کارمندان خود ایجاد نماید.

مزایای همکاری با شرکت وب 24

وب24 یک سازمان یاد گیرنده است که همواره تلاش می کند در لبه تکنولوژی حرکت کند.تمام اعضای تیم وب24 از افراد حرفه‌ای در زمینه کاری خود هستند.

image/svg+xml