همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تسهیل کار | TashilCar

معرفی شرکت تسهیل کار

تسهیل کار به معنای کامل کلمه یه تیمه

معرفی شرکت تسهیل کار

تسهیل‌کار با چشم‌انداز توانمندسازی و بالا بردن قدرت خرید ایرانیان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است. در اولین مرحله از تحقق این چشم‌انداز این شرکت شروع به طراحی، پیاده سازی و اجرای یک محصول در حوزه خودرو با هدف «تسهیل در جستجو، مقایسه، انتخاب و دریافت تسهیلات خرید اعتباری خودرو» کرده است. پشتوانه ما برای این فرایند بسیار پیچیده، سابقه ای ۱۵ ساله و قابل اعتماد در ارائه اعتبارات در حوزه خودرو و شبکه بانکی ایران است. در حال حاضر تسهیل کار از تیم های فنی، محصول، طراحی، منابع انسانی، مارکتینگ و تولید محتوا تشکیل شده است که با محوریت چابکی و نتیجه‌گرایی با یکدیگر در حال همکاری هستند.

فرهنگ کاری شرکت تسهیل کار

تسهیل کار جون میده برای افراد با انگیزه، خوش ارتباط و فعال که همیشه در حال یادگیری و اکتشاف هستند.

فرهنگ کاری شرکت تسهیل کار

تسهیل کار از گروهی افراد با انگیزه و جوان تشکیل شده است و کار گروهی، احترام متقابل، مسئولیت پذیری از ارزش های بنیادین آن است. در تسهیل کار تلاش می شود تا مسیر پیشرفت و یادگیری برای تمام تیم به صورت یکسان فراهم شود. دوستی و صمیمیت اعضای تیم و همینطور داشتن محیط کار دلنشین برای تسهیل کار در اولویت قرار دارد.

مزایای همکاری با شرکت تسهیل کار

با کار در تسهیل کار این فرصت برای شما وجود دارد تا در ساختن آینده یکی از استارت آپ های نوپا و پر انگیزه مشارکت داشته باشید. فرصت ارتقا شغلی و یادگیری و تجربه در کنار اعضای دیگر همیشه در دسترس است. تسهیل کار بیش از همه تلاش دارد شرایط کار را برای همکارانش بهبود بخشد و بهترین امکانات و تسهیلات را در اختیار آنها قرار دهد.

مزایای همکاری با شرکت تسهیل کار

تسهیل کار پر از ایده ها و چالش های جدیده که مانع روزمرگی میشه و مسیر یادگیری پرباری رو به همراه داره. اینجا با حمایت و پشتیبانی همدیگه برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و رسیدن به هدف مشترک تلاش میکنیم.

image/svg+xml