همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اکتیک | Actic

معرفی شرکت اکتیک

اکتیک برای من 2 ویژگی مثبت دارد. یکی اینکه ذاتا کسب وکار جذابی است و دیگر اینکه کار مورد علاقه‌ام را در کنار هم‌تیمی‌های حرفه‌ای انجام می‌دهم. در مسیر کسب وکار جذابمان هر چالشی با وجود یک تیم کاربلد تبدیل به یک فرصت یادگیری خواهد شد.

معرفی شرکت اکتیک

اکتیک یک پلتفرم نوآور در زمینه سرگرمی و اوقات فراغت بر پایه تکنولوژی و تجربه کردن فعالیت‌های جدید و گسترش تعامل و ارتباطات است که در سال 1399 به عنوان زیرمجموعه گروه گردشگری "تراوا" تاسیس شد. در این پلتفرم (شامل وبسایت، اپلیکیشن و دیگر فضاهای دیجیتال) هدف ما این است مخاطبانمان از توانمندی و شایستگی خودشان کسب درآمد کنند و برای مهمانان و خریداران ارزش قابل خریداری خلق کنند. ما به فکر افزایش کیفیت اوقات فراغت بجای وقت گذرانی بیهوده در فضای مجازی هستیم. فضای کار در اکتیک یک فضای تعاملی میان دو سوی پلتفرم است که همین ویژگی باعث شده برای آنکه پلی امن و قابل اعتماد میان فروشندگان و خریداران محصول تجربه باشیم، پایبندی به اصول جذب و نگهداری هم‌تیمی‌های خوش فکر، خلاق، کوشا و علاقمند به کسب تجربه‌های جدید در اولویت کارمان باشد.

فرهنگ کاری شرکت اکتیک

اعتقاد ما در اکتیک این است که برای اثرگذاری بزرگ نیاز به یک تیم بزرگ نیست.

فرهنگ کاری شرکت اکتیک

ما در سازمان، هم تیمی هستیم و خطاب کردن افراد تیم با عنوان کارمند در سازمان، در فرهنگ کاری ما جایی ندارد. همه‌ی ما جستجوگر هستیم و دست در دست هم برای کسب و خلق تجربه‌های جدید و دوست‌داشتنی تلاش می‌کنیم. پیشرفت در کار برایمان بسیار مهم است و در ارتباطی دوسویه در راستای خلق ارزش برای سازمان و جامعه تلاش می‌کنیم. در کار خود حرفه‌ای هستیم و این تخصص را با چاشنی خوش‌قولی و صداقت، می‌آمیزیم تا رابطه موثری با افراد درون و بیرون سازمان برقرار کنیم. در اکتیک فرایندها و روال‌های کاری به شکلی جدید تنظیم شده و انعطاف روش‌ها باعث می‌شود فارغ از دغدغه‌های قدیمی از کار کردن باهم لذت ببریم.

مزایای همکاری با شرکت اکتیک

در اکتیک در یک محیط کار دوستانه که بر پایه صداقت و اعتماد بنا شده و فرهنگ غالبش احترام و انتقال حس خوب است کار خواهید کرد. در مسیر رسیدن به اهدافمان به چالش‌ها و اتفاقات جدید برمی‌خوریم و با روحیه جستجوگری به کشف و حل مسئله می‌پردازیم تا حین رسیدن به هدف، یادگیری و توسعه فردی هم داشته باشیم. ساعت کاری اکتیک منعطف و شناور است و ما همیشه دورکار هستیم مگر اینکه خودتان کار کردن حضوری را ترجیح بدهید. حل مشکلات و مسائل هم‌تیمی‌ها برای ما در اکتیک اولویت است. اگر برای کسب تجربه‌های جدید و جذاب آماده هستید، به ما بپیوندید.

مزایای همکاری با شرکت اکتیک

نوع کسب و کار اکتیک در کنار فرهنگ تیمی‌ای که در آن شکل گرفته برای من تداعی کننده حس سفریست که در مسیرش همزمان برای بهبود کیفیت زندگی مشتریانمان و توسعه فردی خودم و هم‌تیمی‌هایم تلاش می‌کنم.

image/svg+xml