همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تترلند | Tether Land

تاسیس در ۱۳۹۶ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر TetherLand.net

تترلندی بودن سبک خاصی از زندگی هست، محیطی پویا برای رسیدن به اهداف و آرزوهای تیم، مانند ایجاد حس خوب از خدمات تترلند برای کاربران و همکارانم.

معرفی شرکت تترلند

خرید تتر دروازه‌ای مطمئن برای ورود به دنیای ارزهای رمزنگاری شده است. با گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال شده و روی آوردن به خرید این‌گونه از ارزها در کشورمان، تصمیم گرفتیم تا دانش و توان خود را در زمینه خرید و فروش تتر در جهت سهولت حفظ سرمایه هموطنان در حوزه رمزارز به کار بگیریم. تترلند، اواخر سال ۱۳۹۶ بر مبنای این ایده راه‌اندازی شد و تنها با گذشت چند هفته از آغاز فعالیت با استقبال زیادی روبرو شد. هدف مجموعه تترلند، ایجاد بستری امن برای مبادله جفت ارز “تتر/ریال” جهت تامین سرمایه لازم برای ورود به دنیای ارز رمزنگاری شده است. ما در تترلند تلاش می‌کنیم تا با امنیت کامل، سرعت بالا و ارائه بهترین نرخ مبادله، بالاترین میزان رضایت را در زمینه خرید و فروش تتر برای همراهان عزیز خود، ایجاد کنیم.

تترلند برای من فراتر از یک برند، دانشگاهی‌ست برای یادگیری و تمرین روش‌های رویارویی با چالش‌ها.

فرهنگ کاری شرکت تترلند

تعهدات
ما در تترلند متعهد می‌شویم که:
محیطی پویا جهت رشد، پیشرفت، خلاقیت و نوآوری پرسنل فراهم آوریم. بستر مناسب جهت آموزش های لازم تخصصی برای پرسنل را فراهم کرده و انتظارات شغلی از هر پرسنل را، بر اساس توانایی‌های آن فرد داریم.
حقوق و مزایا را بدون تاخیر پرداخت نماییم.
فرهنگ یادگیری، نوآوری و بهبود مداوم را از اولویت‌های مجموعه قرار دهیم.
نیازهای کاری پرسنل را شناسایی و در جهت تسهیل آن‌ها کوشش نماییم.
ماموریت
ماموریت ما در مجموعه تترلند این است که با تکیه بر پتانسیل علمی، تخصص و پشتکار اعضای مجموعه، بهترین تجربه از تبادل رمز ارز تتر را برای کاربران خود رقم بزنیم.
چشم انداز
چشم‌انداز ما در مجموعه تترلند این است که به‌واسطه تیم حرفه‌ای، متحد و متعهد، با هدف بهبود اکوسیستم رمزارز کشور، به مورد اعتمادترین و برترین پلتفرم تبادل رمز ارز در ایران و منطقه، تبدیل شویم.

مزایای همکاری با شرکت تترلند

مجموعه تترلند، به‌منظور جبران تلاش‌های پرسنل و در جهت رشد و ارتقای مجموعه، از انواع پاداش‌ها و برنامه‌های تفریحی زیر استفاده می‌کند:
دورکاری
زمان کاری منعطف
برنامه آموزشی
بازی و برنامه تفریحی
پاداش عملکرد
پاداش معرفی همکار
هدایای مناسبتی
قرعه‌کشی ماهانه
انواع وام
خرید و فروش رمزارز با تخفیف
سفر تفریحی

ما در تترلند مانند تکه‌های پازل در تمام فراز و نشیب‌های کار کنار هم هستیم.

image/svg+xml