همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تضمینچی | Tazminchi

تاسیس در ۱۳۹۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر tazminchi.com

تضمین‌چی جایی برای ارتقاء ارزش‌های مثبته چون نیروهاش رو دائم به‌روزرسانی و مجهز می‌کنه تا انگیزه کار کردن چند برابر بشه.

معرفی شرکت تضمین‌چی

تضمین‌چی با شعار «تضمین‌چی؛ تضمین همه‌چی» بستری امن برای معاملات آنلاین را فراهم کرده است. تضمین‌‌چی با درک ضرورت‌های معاملات مدرن، بستری امن را فراهم کرده است تا حداکثر اطمینان خاطر برای خریداران و فروشندگان ایجاد شود. در تضمین‌چی «تحویل کالا به خریدار» و «پرداخت وجه به فروشنده» تضمین می‌شود. ما با تیمی جوان و نخبه کار خود را در سال ۱۳۹۹ شروع کرده‌ایم و در حال گسترش آن هستیم و در این راه علاقه‌مندیم تا از همراهی بهترین و خلاق‌ترین نیروها بهره‌مند شویم؛ لذا تمام فرصت‌های لازم را برای پیشرفت در تضمین‌چی فراهم کرده‌ایم تا افراد نخبه بتوانند با خیال راحت فعالیت کرده و به اهداف موردنظر این کسب‌وکار برسیم.

ایده‌ای که از دل نیازهای مردم اومده و مهم‌ترین اصل این شرکت شده کار کردن برای همه اقشار مردم جامعه و رفع نیازهاشون.

فرهنگ کاری شرکت تضمین‌چی

تضمین‌چی یک استارتاپ شرکتی با محیطی پیشرو برای کارکنان خود است. در این محیط، انجام کارها به نسبت مجری آن‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ لذا همگی سعی در برگزاری تیمی پروژه‌ها و مشارکت در انجام کارها دارند. این روحیه سبب می‌شود تا هر زمان که یک نفر یا گروهی از پرسنل نیازمند به آموزش باشند، دیگر پرسنل شرکت، با روی باز و اشتیاق به ایشان کمک کنند و پیشرفتی گروهی در کارها صورت پذیرد. همچنین با وجود تمامی این نزدیکی‌ها حفظ احترام به سایر همکاران جزئی فراموش نشدنی از فرهنگ سازمانی این مجموعه است و در این مورد هیچ تفاوتی بین نیروهای جدید یا قدیمی شرکت وجود ندارد.

مزایای همکاری با شرکت تضمین‌چی

بلافاصله پس از امضای قراداد پرسنل در تضمین‌چی، اسامی آن‌ها به لیست بیمه شرکت افزوده می‌شود. از دیگر مزایای بیمه‌ای شرکت، بیمه تکمیلی پرسنل یا ذی‌نفعان آن‌ها (در صورت درخواست پرسنل) است. ساعت کاری شرکت به صورت منظم (روزهای شنبه تا چهارشنبه در بازه زمانی ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر) بوده و برای پرسنلی که نیاز به حضور بیشتر در شرکت دارند، اضافه کاری در نظر گرفته خواهد شد. ورود و خروج‌ها، مرخصی‌ها و نامه‌نگاری‌ها همگی به صورت سیستماتیک در سامانه اتوماسیون شرکت انجام می‌پذیرد. محیط شرکت دارای امکانات رفاهی مناسب است و سرو دو وعده غذایی صبحانه و ناهار پرسنل نیز بر عهده شرکت است.

تضمین‌چی یعنی کار کردن در کنار مدیری خلاق، باانگیزه و فرهیخته.

image/svg+xml