همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تاپ | TOP

تاسیس در ۱۳۹۶ مالی و اعتباری ۱۱ تا ۵۰ نفر www.TOP.ir

مقصد رودخانه پرتلاطم تلاش، ساحل آرامش موفقیت است.

معرفی شرکت تاپ

تاپ خواستگاه نوآوران و تلنت های اکوسیستم فناوری کشور، اپلیکیشن تاپ با چرخش مدل تجاری خود از یک اپلیکیشن پرداخت به سمت یک سوپر اپلیکیشن خدماتی مبتی بر مدل پلتفرم سرویس در پنج لاین محصول خدمت ارائه می کند؛ پنج لاین خودرو، گردشگری تفریحاتی و لایف استایل، مالی و اعتباری، فین تک و بازار سرمایه بیش از 24 سرویس را تا به امروز به اپلیکیشن اضافه کرده اند و تا پایان سال تعداد سرویس های سوپراپلیکیشن تاپ به 55 سرویس خواهد رسید. در این مسیر جذاب توسعه، نوآوری و ارائه خدمت مبتنی بر تحلیل اطلاعات می توانید به راحتی با ما همراه باشید.

نکته کلیدی ما در تاپ، برای دستیابی به موفقیت، جمع کردن تیمی قوی، پایدار و وفادار است.

فرهنگ کاری شرکت تاپ

تاپ تعریف یک خانواده است، خانواده ای که توی اون اعضا با صداقت، صمیمیت و شفافیت کار میکنند، به کار تیمی، گردش آزاد دانش و به رشد معنای درست و جدیدی میدهند. تاپ رشد خودش را هم جهت با آرامش اعضا تیم میداند، پس هر مسیری برای آرامش و سرزندگی بیشتر در هنگام کار برای ما ارزش محسوب می شود؛ ارزشیابی های دوره ای باعث رشد و پیشرفت فردی و تیمی مجموعه می شود؛ در واقع رشد، هسته اصلی فرهنگ مجموعه می باشد؛ فضای کاری تاپ در عین حرفه ای بودن دوستانه و صمیمانه است که زمینه را برای یادگیری بیشتر فراهم می آورد؛ ما در تاپ کار نمی‌کنیم، زندگی می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت تاپ

ما سعی کردیم توی تیم تاپ از دغدغه های همکاران کاسته و روی بهتر شدن و شادابی بیشتر تیم تمرکز داشته باشیم. سعی میکنیم کنار هم و با هم بسازیم و تجربه کنیم، تعاملات بین تیمی را افزایش داده و کنار هم رشد کنیم.
تاپ، مجموعه ای که تجربه و اطلاعات خود را با هم به اشتراک می‌گذاریم، در سختی ها کنار هم هستیم چون میدانیم چالش‌های سخت، تنها در محیط‌های شاد و دوستانه قابل تحمل است.
کارگروهی، مشارکت و همدلی از مزایای همکاری با تیم تاپ می باشد.
از دیگر مزایای همکاری:
بیمه تامین اجتماعی و درمان تکمیلی
میان وعده
کمک هزینه آموزش
شناوری ساعات کاری
امریه سربازی
تسهیلات گردشگری
تسهیلات دریافت وام
پاداش
بسته ها و هدایای مناسبتی
فضای استراحت و اتاق بازی

برای شکست هایتان زیاد ناراحت نشوید، برای فرصت هایی که بدون امتحان کردنشان از دست می دادید ناراحت باشید. تاپ، یکی از بهترین این فرصت هاست. با تاپ رویای خود را بسازید.

image/svg+xml