همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایده سازان سین شمیران | SISHEMI

تاسیس در ۱۳۹۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر sishemi.com

ما در مجموعه سی شمی، بر آنیم تا با همکاری گروهی از متخصصان جوان ایرانی در حوزه ی IT اهداف نوید بخشی را منطبق بر راه کارهای عملیاتی نوین محقق سازیم.

معرفی شرکت ایده سازان سین شمیران

اصلی‌ترین بنیاد را گذاشته‌ایم بر اساس تخصص و مهارت‌های فردی؛ چرا که عقیده داریم اعتماد و احترام به استعداد فردی همیشه نتیجه دلخواهی را به دنبال داشته است. می‌دانیم قدم در راهی گذاشتیم که مسیرش پر از شاهراه‌ است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با تمرکز بر یکی از شاخه‌های اصلی دنیای جدیدی را خلق کنیم. پلت‌فرم iOS را انتخاب کردیم و با طراحان قدرتمند و با استعدادی در همین زمینه برای تولید اپلیکیشن‌های موبایل همکاری داریم. می‌دانیم که فراهم ساختن بستر مناسبی با تکیه بر خلق ایده‌های جدید و چاشنی استعداد‌های فردی می‌توان تولد اتفاق نوینی را در زمینه طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی شاهد بود.

توسعه کسب و کارهای نرم افزاری یا تحت وب جهت درآمد زایی بر پایه ی تکرارپذیری و مقیاس پذیری و رفع نیازهای عمومی در راستای بهبود دانشی فناورانه با ارائه راه کارهای سریع، آسان و کارای نرم افزاری

فرهنگ کاری شرکت ایده سازان سین شمیران

اساس روابط در سیشمی احترام متقابل در عین صمیمیت و اعتماد به استعدادها و نظرات و کمک به یکدیگر فارغ از سلسله مراتب، در راستای پیشرفت و ارتقای جایگاه شغلی، اجتماعی و زندگی فردی اعضای تیم سی شمی است. روحیه کار گروهی ازملزومات همکاری با سی شمی است که همواره آموزش و یادگیری تمامی اعضاء تیم در همه امور را به همراه خواهد داشت. اساس کار تیم سی شمی خلاقیت، نوآوری، بلند پروازی، ایده پردازی و تفکر در آینده و رفاه بشریت است. مسئولیت پذیری، تعهد و رعایت فرهنگ سازمانی برای ما بسیار با اهمیت بوده تا الگوی رفتاری و عملی یک دیگر باشیم. ما گردهم جمع گشته ایم تا با استفاده از تکنولوژی راهکارهایی برای بهبود و توسعه ی زندگی در جامعه ی رو به پیشرفت باشیم.

مزایای همکاری با شرکت ایده سازان سین شمیران

علاوه بر پرداخت به موقع حقوق و مزایا که حق پرسنل شرکت می‌باشد:
- بیمه تامین اجتماعی
- شناوری ساعت حضور
- برگزاری بازی ها و لیگ های مهیج گروهی برای ایجاد محیط دوستانه و پویا و بالابردن روحیه ی کار گروهی و اعتماد به قدرت همکاری و تلاش برای رسیدن به اهداف مشترک
- برگزاری جشن تولد پرسنل
- برگزاری دورهمی ها جهت ایجاد فضای صمیمی با همکاران
- ناهار، میان وعده
- ارائه وام پرسنلی
- آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران
- ایجاد یک نظام هوشمند اداری با امکان ارتقا مستمر کارکنان بر پایه عملکرد و انگیزش آنها در جهت افزایش بهره وری سیستم
و در نهایت همواره تلاش سی شمی در جهت رسیدگی به حال دل تیم سی شمی می‌باشد.

سرمایه اصلی سی شمی همه افرادی هستند ک ما در کنار آن ها یک خانواده صمیمی را تشکیل داده ایم.

image/svg+xml