همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

خدمات گردشگری یوتراوز | UTRAVS

تاسیس در ۱۳۸۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.utravs.com
معرفی شرکت یوتراوز

پشت هر میز در یوتراوز، انسانی نشسته که شهامت تصمیم گیری و تغییر داشته و کار تیمی و توسعه فردی را در اولویتش قرار داده است.

معرفی شرکت یوتراوز

به «یوتراوز» خوش آمدید. سال ۱۳۸۶ آغاز فعالیت گسترده ما در حوزه گردشگری با نام مهد براق بود. از همان ابتدا کار تصمیم گرفتیم درحوزه گردشگری بهترین باشیم و ثمره این تصمیم افتخارات زیادی بود که برخی از آن‌ها عبارتند از:
• نماینده فروش به طور همزمان در کشور‌های عربستان سعودی، بحرین، سوریه و عراق
• تبدیل شدم به یکی از مطمئن‌ترین شرکت‌های خدمات مسافرتی در حوزه خلیج فارس
• در اختیار داشتن تعداد زیادی هواپیما در ناوگان هوایی کشور و پروازهای مستقیم از کشورهای حوزه خلیج فارس به ایران و بالعکس
• چارترکننده پروازهای آسمان، تابان و ماهان از مبدا تهران و مشهد به مقصد نجف، بغداد و بصره
• مجری تورهای تابستانه به مقصد هند، مسکو، ارمنستان و دمشق و امّا حال! افتخارات و تجربه 10 ساله مهد براق ما را به این فکر واداشت که در فضای آنلاین هم با نیروهای متخصص خدمت‌رسانی خود را آغاز کنیم. بنابراین ماحصل ماه‌ها تلاش و تفکر «یـوتـراوز» شد. یـوتـراوز آمد تا مهد براق را در حوزه گردشگری به حد اعلاء برساند و در تمام زمینه‌های گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشد. یـوتـراوز ارائه مطمئن‌ترین خدمات در صنعت گردشگری را به شما نوید می‌دهد و شعارمان این است که از مبدا تا مبدا، در همه لحظات سفر از 7 روز هفته گرفته تا 24 ساعت شبانه‌روز کنارتان هستیم.

فرهنگ کاری شرکت یوتراوز

در یوتراوز تیم جایگاه بسیار مهم و باارزشی داره و همه ما در یوترواز تلاشمون بر اینه که ارزشهای پنجگانه اسکرام شامل احترام، تعهد، شجاعت، تمرکز و باز بودن رو در تیم هامون جاری کنیم.

فرهنگ کاری شرکت یوتراوز

یوتراوز یک خانواده بزرگ است؛ اعضای این خانواده خلاقیت، جسارت، شجاعت، تلاش و پشتکار را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند. در یوتراوز رشد شخصیِ تک تک اعضا، هم‌راستا با رشد جمعی قرار دارد. به گونه‌ای که معتقدیم اگر یک نفر از ما در این خانواده رشد کند، آثار خوب آن تمام یوتراوز را در بر خواهد گرفت. سقف یوتراوز برای افراد بلند پرواز، بسیار بلند است و بزرگان این خانواده دست تک به تک اعضا را برای رشد، پرواز و اوج گرفتن باز گذاشته‌اند. احترام و تعهد جایگاه ویژه‌ای برای ما دارد و نظرمان این است که تعهد به کار است که موفقیت‌ ما را تضمین می‌کند. در یک کلام؛ فرصت رشد برایتان فراهم است. به یوتراوز بپیوندید و خودتان را در این خانواده پیدا کنید.

مزایای همکاری با شرکت یوتراوز

این کاملا طبیعی است که برای همکاری با یک مجموعه، به مزیت‌های آن توجه کنید. ما در یوتراوز به اهمیت این مسئله پی برده‌ایم و تلاش کرده‌ایم تا در نتیجه همکاری شما عزیزان با خانواده بزرگ یوتراوز، مزیت‌هایی را در اختیارتان قرار دهیم که از دقیقه به دقیقه حضورتان در جمع ما خوشحال باشید و هر روز صبح، با انگیزه‌ای بالا به استقبال کار بروید.
یوتراوز در قبال همکاری شما، مزیت‌های بسیاری را در اختیارتان قرار می‌دهد که برخی از آن‌ها عبارتند از:
میزان حقوق متناسب با میزان سابقه و تخصص فرد
برنامه‌های رفاهی مناسبتی
امنیت شغلی و فرهنگ سازمانی ایده‌آل
ساعت کاری 8:30 تا 16:30 به همراه یک ساعت شناور
بازی‌های گروهی
دوره‌های آموزشی
وعده ناهار
امکان پرداخت وام
سالن ورزشی
و این‌ها تنها بخشی از مزیت‌های حضور در خانواده بزرگ یوتراوز است!

مزایای همکاری با شرکت یوتراوز

یوتراوز این شانس را به شما میدهد تا رویاهایتان را خلاقانه سفر کرده و با چالشهایی هیجان انگیز روبرو شوید که خود بخشی از راه حل آنها هستید.

image/svg+xml