همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

توریک | Touric

تاسیس در ۱۳۹۸ گردشگری و هتل‌ها ۱۱ تا ۵۰ نفر touric.com/
معرفی شرکت توریک

گروه گردشگری توریک فعال در زمینه تامین تورهای گردشگری و اخذ ویزا به صورت آنلاین

معرفی شرکت توریک

مجموعه توریک در تیر سال 98 با هدف تامین تورهای گردشگری و تلاش برای خلق بهترین تجربه از سفر برای مسافران، کار خود را آغاز کرد. کار به خوبی پیش رفت و در عرض 6 ماه تیم از دو نفر به 18 نفر رسید. فعالیت توریک تنها به فروش تور ختم نشد، او به دغدغه افرادی به برای سفر به ویزا نیاز دارند فکر کرد و پس از انجام تحقیقات بسیار در این حوزه و پرس و جو از مخاطبین هدف احتمالی به این نتیجه رسید که حوزه‌ی ویزا به خلق ارزشی جدید نیاز دارد. تیم توریک تلاش میکند بهترین و راحت‌ترین راه حل برای اخذ ویزای توریستی را ارائه دهد. در حال حاضر خانواده توریک نزدیک به 40 نفر شده و در تلاش است تیم خود را گسترش داده و انتخاب اول افرادی باشد که پیشرفت مسیر شغلی برای آن ها اهمیت دارد.

فرهنگ کاری شرکت توریک

به قول هلن کلر عزیز: " ما به تنهایی می‌تونیم کارهای کوچکی انجام دهیم، اما با همکاری هم می‌تونیم تغییرات بزرگی رو به وجود بیاوریم. "

فرهنگ کاری شرکت توریک

توریک به رشد، شکوفایی و خلاقیت اهمیت میده و پیشرفت هر یک از اعضای تیم رو، پیشرفت خود سازمان میبینه. ما در کار خود حرفه ای هستیم و این تخصص را با چاشنی خوش قولی و صداقت، می آمیزیم و منافع عمومی را به منافع شخصی خود ترجیح میدیم. تمامیت در سازمان به این معناست که همه ما رابطه موثری با افراد درون و بیرون سازمان برقرار کرده و پای قول خود می ایستیم. همان گونه که حرف می زنیم رفتار می کنیم، انتظارات افرادی که با آنها در ارتباط هستیم را می شناسیم، به خط قرمزها پای بند هستیم و برای انجام کارهای درست می کوشیم.

مزایای همکاری با شرکت توریک

از اونجایی که مواردی مثل واریز به موقع حقوق و بیمه تامین اجتماعی مزیت محسوب نمیشه و حق مسلم ماست، پس جایی تو لیست نداره! از مزایای توریک بخوام بگم میتونم به مواردی مثل:
بیمه تکمیلی خدمات درمانی
ایجاد فضا برای شکوفایی استعداد
آزادی بیان
محیط دوستانه، صمیمی و در عین حال حرفه‌ای
امکان ارتقا و توسعه فردی و شغلی
بازی‌های گروهی (برگذاری لیگ پینگ پنگ، فوتبال دستی و دارت)
صبحانه
برگزاری جشن‌های مناسبتی و تولد
ساعت کاری منعطف
تفریحات دسته جمعی (طبیعت گردی، پینت بال، فوتبال حبابی و ....)
دوره‌های آموزشی تخصصی

مزایای همکاری با شرکت توریک

ما معتقدیم وقتی حالمون خوبه کارا بهتر پیش میره؛ پس سعی می‌کنیم همیشه حال دلمون رو خوب نگهداریم

image/svg+xml