همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

میزگرد نرم‌افزار | Round Table Apps

شرکت میزگرد نرم افزار مفتخر به همکاری با نیروهای متخصص با تازه ترین دانش و تکنولوژی برنامه نویسی موبایل و وب است.

معرفی Round Table Apps

شرکت میزگرد نرم افزار نماینده رسمی شرکت Round Table Apps استرالیا با بیش از 8 سال سابقه طراحی و برنامه نویسی تخصصی اپلیکیشن موبایل و وب با تکنولوژی روز دنیا و با بیش از 100 نیروی متخصص در استرالیا، ایران، ارمنستان و ویتنام است. دفتر اصلی Round Table Apps در کشور استرالیا قرار دارد که تیم تخصصی آنالیزورهای بازار از جمله تیمهای حرفه ای آن است. نمایندگی این شرکت در کشور ویتنام شامل تیم قوی پشتیبانی و از جمله تیمهای تخصصی نمایندگی ارمنستان این شرکت تیم امنیت و تست است. تیم اصلی برنامه نویسی و تکنولوژی این شرکت با نام میزگرد نرم افزار در ایران واقع شده است.

ایجاد انگیزه فردی و گروهی برای رسیدن به هدف مشترک معیار موفقیت ماست.

فرهنگ کاری Round Table Apps

خانواده Round Table Apps دارای هدفی مشترک متشکل از رشد و موفقیت فردی در کنار پیشرفت تیمی است. ما بر این باور هستیم که رشد و توسعه شرکت با همدلی و کار گروهی تمام اعضاء حاصل می‌شود. بنابراین موفقیت ما در گرو رشد و پیشرفت تک تک اعضاء این خانواده است. فعالیت گسترده بین المللی شرکت میزگرد نرم افزار با شرکتها و مشتریان معتبر باعث شده است این مجموعه به عنوان یک شرکت بین المللی با استانداردهای معتبر جهانی در صدد بومی سازی خدمات خود به هم میهنان عزیزمان باشد. در این راستا با حفط ارزشهای سازمانی از افراد خلاق، نوآور و متخصص دعوت به همکاری مینماید.

مزایای همکاری با Round Table Apps

ایجاد فضای کاری آرام، شاداب و حرفه ای و سلامت و شادابی هریک از اعضاء خانواده "میزگرد نرم افزار" یک اصل مهم در سیاستهای کاری ماست، از این رو همواره در تلاشیم تا تفریحات و برنامه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی را برای آنها فراهم کنیم. همچنین به دلیل وجود دفتر مرکزی ما در سیدنی استرالیا امکان کار و کسب تجربه در استرالیا را برای اعضای با تجربه تیم فراهم کرده‌ایم. برای موفقیت و پیشرفت بیشتر، آموزش زبان انگلیسی و کلاس های آموزشی مختلف را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

محیط کاری جوان، دوستانه و صمیمانه با امکان کسب تجربیات جدید، عوامل مهمی در پیشرفت فردی و تیمی شرکت ماست.

image/svg+xml