همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه رایان | Rayan Group

معرفی شرکت گروه رایان

ما در رایان یک دل شدیم و مقصد مشخصی را انتخاب و سفرمون را آغاز کردیم، در مسیر همسفرهای جدیدی به ما ملحق شدن و همچنان هم در مسیر کسانی که مقصد ما را دوست داشته باشند می‌توانند به ما بپیوندن، رایان یک صرفا یک بنگاه اقتصادی نیست.

معرفی شرکت گروه رایان

رایان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نمود و در فضای محدود آن سال‌ها، با دید وسیع و اتکاء به توانایی‌های فنی و فردی اعضا، تصویری بزرگ از اهداف خود را رسم کرد. اکنون با گذشت چندین سال از شروع فعالیت خود توانسته است به بخش مهم و بزرگی از اهداف خود دست یابد. رایان یک شرکت خصوصی در حوزه توسعه کسب و کار است که در شروع فعالیت خود با طراحی داده پردازان راستین موفق به ایجاد یک تیم فنی و کارآمد در حوزه توسعه نرم افزار شد پس از تجربه موفق خود در راستین به منظور پاسخگویی سایر نیازها و تکمیل تصویر دورنمای رایان، گروه تبلیغات بادیز را ایجاد نمود، علاوه بر این به منظور گسترش حوزه‌های فعالیت و تکمیل اهداف خود اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دوریتور در حوزه هنرهای دستی کرد. در این میان رایان با اتکا به تجربه های موفق خود تصمیم به ورود به حوزه منابع انسانی گرفت و با طراحی کسب و کار دایان فعالیت‌های خود را گسترده تر از پیش کرد. رایان در ادامه مسیر خود موفق به طراحی تیم نوآوری رابین شد که هدف آن شناسایی فرصت‌ها و افراد مستعد به جهت طراحی کسب و کار است و به دور از هیاهوهای اقتصادی و سیاسی در راستای اهداف خود و توسعه اقتصاد ملی قدم برداشته است و به مسیر خود ادامه می‌دهد.

فرهنگ کاری شرکت گروه رایان

نتیجه گرایی و دیدن اثر فعالیت ما در جامعه مهم‌ترین و زیباترین حس است. زمانی که محصولی تولید می‌شود و نیازی از مخاطبین را پوشش می‌دهد لحظه پرواز ما است.

فرهنگ کاری شرکت گروه رایان

اعضای تیم رایان افرادی پر از شوق یادگیری هستند و از خلاقیت‌شان برای پیدا کردن بهترین راه‌حل‌ها برای مسائل استفاده می‌کنند و هر لحظه برای بهبود فرآیندها تلاش می‌کند. در رایان، احترام متقابل، فارغ از سلسله مراتب، یک اصل مهم است و فضای دوستانه‌ ما باعث می‌شود حرفه‌ای‌ترها، مهارت‌های درست انجام دادن کارها را بدون چشم‌داشت به هم آموزش دهند. در رایان به تمام آنچه یک شرکت بزرگ باید برای آرامش و سلامت اعضای خود فرآهم آورد توجه شده است، تا در تیم‌مان همه از سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی برخوردار باشیم.

مزایای همکاری با شرکت گروه رایان

ما یک مجموعه نتیجه‌‌گرا هستیم و به‌ نتیجه رساندن کار اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.
در رایان نمی‌شود معنی ندارد و هر مساله‌ای راهکاری دارد.
اینجا منظم وارد می‌شویم ولی خروج قبل از حل مساله معنی ندارد.
خستگی برای ما معنا ندارد و ما عاشق چالش‌های جدید هستیم.
هر تهدیدی برای ما تبدیل به فرصت می‌شود.
پیشرو بودن، مسئولیت‌پذیری و متعهد بودن اصل فعالیت ما است.
بهره‌وری درست از کلیه‌ منابع مالی و غیر مالی وظیفه تمامی اعضا‌ است.
در عین وابستگی حداقلی به‌ یکدیگر، با هم بسیار هم‌سو و هم‌مسیر هستیم.
همیشه مشتاقیم شبکه‌ ارتباطی خود را گسترش دهیم و از آن بهره‌ بگیریم.
ما همواره به‌دنبال ارتباط مؤثرتر هستیم.
به صداقت و شفافیت باور داریم.
نگاه متفاوت داشتن مانع از تعهد ما نمی‌شود.
منتقد شماره‌ی یک خودمان هستیم.
مشتاقیم که چابک بمانیم و به‌سرعت هم یاد بگیریم.
ما یک خانواده هستیم و هدف حفظ و گسترش این خانواده هست.
هر کدام از ما به تنهایی میتواند به صورت کامل از خانواده محافظت کند.
ما به شدت بلندپرواز و مرزشکن هستیم.
و برای ایجاد بهترین تیم، بهترین‌ها را جذب می‌کنیم.
روزهای شاد ،‌ غمگین ، سخت ، آسان و ... همیشه در کنار هستیم.

مزایای همکاری با شرکت گروه رایان

اعضای تیم رایان افرادی پر از شوق یادگیری هستند و از خلاقیت‌شان برای پیدا کردن بهترین راه‌حل‌ها برای مسائل استفاده می‌کنند و هر لحظه برای بهبود فرآیندها تلاش می‌کند.

image/svg+xml