همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کیان فناور رامند | Ramand

معرفی شرکت کیان فناور رامند

بیشتر اشتباه کنید این شعار رامند است. تفکر سیستمی و کار تیمی ستون های اصلی ما هستند.

معرفی شرکت کیان فناور رامند

شرکت کیان فناور رامند با برنامه ریزی‌های بلندمدت و ارائه استراتژی و پلتفرم‌های سرمایه گذاری در بازارهای مالی خصوصا بازار سهام، قصد دارد با نوآوری در تکنولوژی و ابزارهای پیشرفته معاملاتی در حوزه بازار مالی و بورس تجربه‌ای جدید و بی نظیر برای مشتریان خود به ثمر رساند. حضور افراد متخصص در شرکت رامند و تعهد به کار تیمی به عنوان نقطه قوت در این شرکت موجب می گردد، مشتری در نگاه ما هدفی زودگذر نبوده و تمامی نوآوری‌ها و اقدامات، در راستای جلب رضایت روزافزون مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت به ذینفعان بازار سرمایه باشد. رامند با پیشرفت مداوم فناوری و ارتباط پایدار با مشتری به عنوان اولویت اصلی، اولین انتخاب بسیاری از کارگزاری‌ها است و سعی دارد همواره سطح فنی اعضای تیم و پلتفرم‌های خود را در بالاترین سطح ممکن حفظ کند.

فرهنگ کاری شرکت کیان فناور رامند

یکی از مهمترین ویژگی های رامند، رشد فنی همگام با تکنولوژی های روز هست ولی از این مهم تر این هست که ما در رامند یاد می گیریم و دانش خودمان را به اشتراک می گذاریم و در تلاش هستیم تا یکی از پیشتازان حوزه بازار سرمایه باشیم.

فرهنگ کاری شرکت کیان فناور رامند

بزرگترین دارایی رامند، تیم جوان و پرتلاش این مجموعه است. تفکر سیستماتیک در این مجموعه زمینه پیشرفت گروهی را فراهم کرده و یک ساختار حمایت کننده از تمامی کارکنان را خلق کرده. تیم رامند تمام اعضای خود را به سمت رشد حرکت می‌دهد و تمام زمینه‌های رشد را در اختیار اعضا قرار می‌دهد. دوستانه بودن فضای کاری در رامند و امکان ارتباط تیم‌ها با یکدیگر در تمام سطوح، فضای کار دوست‌داشتنی را برای اعضای شرکت خلق کرده است. پیشرفت در مسیر شغلی، احترام و آرامش، پشتکار و سرسختی، تعهد و مسئولیت پذیری، سرعت و دقت در عمل، روحیه کار تیمی، جویای دانش و پیشرفت، استفاده از تکنولوژی های بروز، راهبری و رهبری، از ارزش‌های رامند است که برای بسیاری از اعضای تیم ما جذاب بوده و هست. ما با تکیه به پشتیبانی زبانزد و دانش فنی قوی‌مان توانستیم در بازار کسب و کار به جایگاه خوبی برسیم. رشد و توسعه ما همچنان ادامه دارد و ما در این راه به هم تیمی‌های جوان، سخت‌کوش و خوش‌فکر نیاز داریم تا بتوانیم گام‌های پیش‌ رویمان رو سریعتر برداریم و به اهدافمان برسیم. در این راستا تیم منابع انسانی تلاش میکند در محیط کاری پویا برای جذب سرمايه‌هاى انسانى لایق کوشا باشد اگر شما هم خود را با انگيزه، مستعد و سرشار از انرژى و دانش ميدانيد، به ما بپیوندید.

مزایای همکاری با شرکت کیان فناور رامند

کار کردن با لذت و لذت بردن از کار
یادگیری مستمر و روز افزون و رشد دانش فنی همگام با تکنولوژی روز
برنامه های آموزشی، یادگیری مداوم و کسب دانش و اطلاعات
در اختیار داشتن سرپرستان و همکاران متخصص
سازگاری و انعطاف پذیری در درک نیازهای همکاران
همچنین به دلیل پیچیده بودن و حساسیت صنعت و کسب‌ و کار، با صورت مسئله‌ها و چالش‌های ویژه‌ای مواجه می‌شویم که سهم عمده‌ای از رشد ما را تضمين می‌کند.
نکته: پرداخت به موقع حقوق و مزایا، بیمه تامین اجتماعی و درمان تکمیلی از وظایف اولیه شرکت ها بوده و جز مزایا محسوب نمی شود.
"ما در رامند یک تیم هستیم و صمیمت و ارتباط کامل با تک‌تک اعضای این تیم جز وظایف ماست"

مزایای همکاری با شرکت کیان فناور رامند

رامند، جاییست که افراد، هیجان را در بازارهای مالی تجربه میکنند. تیمی پر از افراد با استعداد که تخصص خود را به روی میز می‌آورند و یک محیط کاری لذت بخش را ایجاد میکنند. عشق به شغل و تیم، این چیزی است که باعث میشود رامند، به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل شود.

image/svg+xml