همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

رهنمون فناوری اطلاعات | Rahnamoon

معرفی شرکت رهنمون فناوری اطلاعات

از مهم‌ترین مزایای کار کردن در شرکت رهنمون آموزش مستمر است.

معرفی شرکت رهنمون فناوری اطلاعات

شرکت «رهنمون فناوری اطلاعات» (سهامی خاص) در سال 1381 با هدف طراحی و اجرای شبکه‌های داده و ارائه راهکارهای جامع پردازش، انتقال و نگهداری اطلاعات با مالکیت خصوصی در تهران تاسیس گردید. این شرکت طی دو دهه فعالیت خود پروژه‌های متعدد زیرساختی فناوری اطلاعات و مراکزداده را به اتمام رسانده است. در کنار خدمات مهندسی طراحی، شرکت رهنمون با برقراری ارتباط جهانی با شرکای تجاری متعدد نسبت به تامین و پخش تجهیزات فاوا فعال بوده است. فعالیت در حوزه تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات محاسباتی و پردازشی از اقدامات اخیر این شرکت است.

فرهنگ کاری شرکت رهنمون فناوری اطلاعات

شرکت رهنمون را دوست دارم چون فرصت‌های یادگیری و پیشرفت متعددی طی سال‌های اخیر در اختیار من قرار داده.

فرهنگ کاری شرکت رهنمون فناوری اطلاعات

ساختار ماتریسی پروژه‌ محور در شرکت رهنمون باعث میگردد، تشکیل تیم‌های کاری پروژه‌های مختلف، افراد را با تخصص‌ها، سلایق، تجربه و سوابق مختلف گرد هم آورد. تمرکز بر خلاقیت و توجه به جزییات از اصول پایه‌ای و اولیه شرکت است. انتقال دانش در همه واحدهای شرکت جاری است و آموزش مهارت و توانمند سازی دیگران در بدنه مجموعه نهادینه گردیده است. ما در رهنمون معتقدیم فضایی که بیشتر زمان زندگی‌مان را در آن میگذرانیم باید الهام بخش بوده، به ما آرامش و مسیری برای پیشرفت و ارتقا شغلی و شخصی نشان دهد. هر شخص خود را مسئول میداند دانسته‌ها و تجربیاتش را به همکارانش انتقال داده و از آنها بیاموزد.

مزایای همکاری با شرکت رهنمون فناوری اطلاعات

در شرکت رهنمون، قراردادها و شرح وظایف شفاف و یکپارچه‌است. از اولین روز همکاری، بیمه تامین اجتماعی و پوشش بیمه تکمیلی طبق شرایط و قوانین جاری برای همه پرسنل برقرار میگردد. احترام و رعایت حقوق پرسنل به اندازه حفظ حقوق مشتریان و ذینفعان ارزشمند است. دوره‌های آموزشی تخصصی فنی، فرآیندی، مهارت‌های شخصی و شغلی در برهه‌های متناوب در داخل و خارج شرکت برای همه تیم‌های کاری برگزار میگردد. برنامه‌های تفریحی و استراحت با مشورت و نظر جمعی برگزار گشته و سعی میکنیم با دوری از حاشیه، محیطی صمیمی و حرفه‌ای را در فضاهای اداری، صنعتی و سایت پروژه‌ها حفظ کنیم.

مزایای همکاری با شرکت رهنمون فناوری اطلاعات

وقتی شانس آزمون و خطا در زمینه‌ها و موضوعات جدید به افراد داده شود باعث میشود توانایی‌های نهفته خود را کشف کنند

image/svg+xml