همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

راهکار گستران | Rahkar Gostaran

راهکار گستران در 1394/7/7 متولد شد تا بتونیم در کنار هم خانواده ای رو پایه ریزی کنیم که بشه سرآغاز تجربه موفق خیلی از کسب و کارها برای حضور در دنیای دیجیتال!

موقعیت مکانی

آذربایجان شرقی، تبریز

اعضای شرکت

  • سولماز جعفری واحد مارکتینگ

    سخت کوشی و انجام غیر ممکن‌ها در راهکار گستران چیزی است که مرا به این زنجیره متصل نگه داشته است. خوشحالم که در کنار افرادی خلاق و حرفه‌ای فعالیت می‌کنم و خود را از خانواده‌ای می‌دانم که هیچ کاری برایشان ناممکن نیست و حال خوب همدیگرند.

  • امیر حسین مهدیان واحد فنی

    راهکار گستران جایی است که برای من در آن روحیه تیمی به اوج معنای خود رسیده است که چالش‌ها را به فرصت تبدیل کردن از اهداف مهم شرکت ماست. جایی که در آن گذشت زمان و ثانیه‌ها را احساس نمی‌کنم و اوج لذت کار تیمی و حس خوب دوستی قابل لمستر از هر چیزی است.

  • مینا سیف اله زاده واحد محتوا

    برای تولید کنندگان محتوا کار کردن در جایی که همیشه چیزهایی جدیدی برای یاد گرفتن وجود دارد یک آرزوست و من در راهکار گستران به این آرزو رسیده‌ام و تلاش می‌کنم تا با سخت کوشی خود به یک نیروی با ارزش تبدیل شوم.

راهکار گستران فضای کاری مدرنی را برای کارکنان خود بستر سازی کرده که در آن روابط صمیمانه در چهارچوب وظایف و مسئولیت‌ها میتواند زمینه ساز یک تعامل گروهی مثبت باشد.

image/svg+xml