همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پرس لاین | Porsline

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر porsline.ir
معرفی شرکت پرس‌لاین

ما در پرس‌لاین، یه تیم پویا و همدلیم. نوآوری و خلاقیت رو تشویق می‌کنیم و از مشارکت همه افراد تیم در بهبود تک‌تک فرآیندها یا اجزای محصول استقبال می‌کنیم.

معرفی شرکت پرس‌لاین

پُرس‌لاین پرکاربرترین نرم‌افزار ساخت نظرسنجی و پرسشنامه آنلاین در ایران است. تحقیقات بازار، فرم‌های منابع انسانی، رضایت‌سنجی مشتریان، تحقیقات دانشگاهی و انواع ارزیابی‌ها، تنها بخشی از کاربردهای گسترده این ابزار است. از ابتدای شروع فعالیت‌مان در سال 1395، کسب‌وکار‌های کوچک و بزرگ زیادی به ما اعتماد کردند و به کاربرهای همیشگی ما تبدیل شدند. هم‌اکنون، شرکت‌هایی مثل کافه‌بازار، همراه اول، اسنپ، تپ‌سی، علی‌بابا، دیجی‌کالا و گلرنگ و دانشگاه‌هایی مانند علامه طباطبایی، صنعتی شریف و الزهرا، از پرس‌لاین استفاده می‌کنند. ما مشتریانی در بازار کشورهای منطقه نیز داریم و به سرعت در حال توسعه در ایران و بازارهای بین‌المللی هستیم. به رشد و یادگیری پای‌بندیم و به‌دنبال افرادی از جنس خودمان هستیم؛ افرادی که باانگیزه، سخت‌کوش، نتیجه‌گرا و مشتاقِ پیشرفت باشند. بنابراین، منتظر دریافت رزومه و آشنایی با شما هستیم.

فرهنگ کاری شرکت پرس‌لاین

تجربه‌ی کاری در پرس‌لاین همیشه پر از چالش‌های فنی و محصولیه. به همین دلیل، اولین چیزی که اینجا احساس می‌کنید سرعت رشد تیم و به همراه اون محصوله.

فرهنگ کاری شرکت پرس‌لاین

در پرس‌لاین، رشد و موفقیت برابر است با قدم‌های کوچک، موثر و مستمر. ما برای یادگیری، اشتراک تجربه و آزمون‌وخطا احترام قائلیم و به شما اجازه می‌دهیم بلندپروازی کنید، اشتباه کنید و برای چالش‌های شغلی‌تان راهکار بیابید. دوست داریم خودتان مدیر خودتان باشید، برنامه بریزید و تا رسیدن به نتیجه تلاش کنید. اشتراک کتاب، مقاله و پادکست، صحبت‌های کوتاه و صمیمی به‌وقت نهار و استراحت، برنامه‌ی کاری روزانه، هفتگی و ماهانه، بهره‌گیری از ابزارهای دیجیتال به‌جای روش‌های دستی و وقت‌گیر، انتقادپذیری و گوش شنوا، در فرهنگ ما ریشه دوانده و فضای کار را به فضایی چابک و پویا تبدیل کرده‌است. هدف نهایی ما این است که با فراهم‌کردن فرصتی برابر برای همه، رشد شخصی و شغلی تک‌تک اعضای تیم‌مان را به چشم ببینیم و در کنار آن به اهداف سازمانی‌مان دست پیدا کنیم.

مزایای همکاری با شرکت پرس‌لاین

• ساعات کاری منعطف (هر فرد براساس «وظایف و مسئولیت‌هایش» کار می‌کند و ارزیابی می‌شود. از نظر ما، شمارش ساعات کاری اعضای تیم، معیار خوبی برای ارزیابی نیست)
• دورکاری (فرقی نمی‌کند ساکن پایتخت هستید یا شهری دور، اگر توانمندی لازم برای همکاری با ما را دارید، می‌توانید عضوی از تیم ما باشید)
• حقوق توافقی و رقابتی (دانش، تخصص و توانمندی شما تعیین‌کننده میزان حقوق‌تان است)
• بیمه تکمیلی
• فرصت یادگیری و آموزش ازطریق شرکت در دوره‌های موجود و... (در ارتقای دانش و تخصص، حمایت‌تان می‌کنیم)

مزایای همکاری با شرکت پرس‌لاین

در مدت زمان کوتاهی که به عضویت پرس‌لاین دراومدم، خیلی راحت به من اعتماد شد و فضای لازم رو برای ایده‌پردازی و اجرای ایده‌ها به دست آوردم.

image/svg+xml