همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فینیکس | Phinix

تاسیس در ۱۳۹۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر phinix.ir

ما در فینیکس یک تیم پر انرژی و بروز داریم که با کمک هم ایده‌هامونو توسعه میدیم تا بهترین نتیجه رو در کنار هم بدست بیاریم.

معرفی شرکت فینیکس

با توجه به گسترش روز افزون فناوری بلاکچین و علی الخصوص ارزهای دیجیتال در بین مردم و همچنین نبود پلتفرمی با استانداردهای جهانی در ایران، تیم فینیکس برای پوشش این خلا در ایران و خاورمیانه، پلتفرمی مبتنی بر فناوری‌های روز بلاکچین، ایجاد کرده است. فینیکس تنها یک پلتفرم معاملاتی نیست، بلکه این شرکت به جهت ایجاد راه‌حل‌های بلاکچینی برای فعالیت‌های مالی ایجاد شده است. فینیکس بازاری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت کاملا فرد به فرد است که از مزایای زیر بهره می‌برد: ظاهری استاندارد و حرفه‌ای سرعت معاملاتی بالا پشتیبانی 24/7 ابزار تحلیل تکنیکال با قابلیت ذخیره سازی پوشش دهی از کوین‌های متنوع Api ترید حرفه‌ای برای حرفه‌ای‌ها اپلیکیشن موبایلی اندروید و IOS

همکاری با تیمی جوان و پر انرژی و دیدن مدیران با انگیزه، لذت کار بر روی برترین تکنولوژی را دوچندان می‌کند.

فرهنگ کاری شرکت فینیکس

فرهنگی که در فینیکس بسیار بارز است، کیفیت می‌باشد. کیفیت در تمامی جنبه‌های کاری خود را نشان می‌دهد به این شکل که افراد در فینیکس به دنبال این هستند که کاری که به آن‌ها محول شده‌است را با کیفیت تمام انجام دهند و همچنین بخش‌های مختلف سازمان مانند تیم پشتیبانی، بازاریابی، فنی و ... تلاش می‌کنند تا بهترین سرویس و محصول ممکن را به مشتریان نهایی تحویل دهند و همچنین در اجرای فعالیت های خود در سازمان از جمله مستندسازی، برگزاری جلسات، پیگیری مشتریان و ... با کیفیت و دقیق عمل کنند تا دیگران نیز در آینده از کار آن‌ها بهره ببرند. در فینیکس افراد بدون هیچ چشم داشتی دانش خود را به یکدیگر انتقال می‌دهند به گونه‌ای که هر کس بتواند از دانش دیگران در کار خود استفاده کند.

مزایای همکاری با شرکت فینیکس

محیط فینیکس محیطی صمیمی، پویا و دانش محور است که برای کارمندان خود به جهت ارائه کارهای باکیفیت تر، موارد زیر را ارائه می‌کنند. بیمه ساعت کاری منعطف ارائه وام براساس عملکرد برنامه تفریحی هفتگی و ماهانه صبحانه دسته جمعی هر روز صبح به همراه ناهار برگزاری جشن تولد برای افراد سازمان تسهیلات ویژه برای کلاس‌های آموزشی مرتبط با مسیر شغلی برگزاری جشن‌های خارج از شرکت به مناسبت‌های مختلف فینیکس محیطی را مهیا کرده‌ است تا کارمندان در شرایطی با کیفیت کار کنند، چراکه معتقد است از کارمندان و محیط با کیفیت، خروجی‌های باکیفیتی حاصل می‌شود.

خوشحالم که در تیم فینیکس در تعامل با تیم متخصص و خلاق در یکی از نوپاترین حوزه‌های علوم کامپیوتر مشغول به فعالیت هستم و هر روز موقعیت‌های جدیدی برای رشد علمی پیش رو دارم.

image/svg+xml