همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پرشیا شبکه | Persia BME

معرفی شرکت اطلاع‌ رسانی مهندسی پزشکی پرشیا

آرامشی و اطمینانی که در مدیران شرکت وجود دارد، به کارمندان انتقال داده می شود.

معرفی شرکت اطلاع‌ رسانی مهندسی پزشکی پرشیا

شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه از بهار سال ۱۳۸۱ به طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری تحت وب مشغول می باشد و سعی نموده، خدمات خود را به شیوه ای متفاوت ارائه دهد. طراحی و توسعه سیستمهای یکپارچه مدیریت اطلاعات (به خصوص در گستره پزشکی و تجهیزات پزشکی) و وب سایتهای اطلاع رسانی، مهمترین فعالیت های پرشیا شبکه را شامل می شود.

استفاده از بهترین متخصصین فناوری اطلاعات کشور به همراه برترین کارشناسان حوزه بهداشت و سلامت، این امکان را برای ما فراهم آورده است تا نرم افزارهای خود را دقیقا متناسب با نیاز کاربران خود طراحی کنیم. بیمارستانها و مراکز درمانی و بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاههای علوم پزشکی کشور و وزارت راه و ترابری از مهمترین مشتریان پرشیا شبکه می باشند.

فرهنگ کاری شرکت اطلاع‌ رسانی مهندسی پزشکی پرشیا

شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا, خدمات خود را به شیوه ای متفاوت ارائه می‌دهد.

فرهنگ کاری شرکت اطلاع‌ رسانی مهندسی پزشکی پرشیا

پرشیا شبکه شبیه یک خانواده است. شرکتی بدون حاشیه و متمرکز بر روی انجام کار که روابط کارکنان بسیار خوب و کاملا دوستانه است. در پرشیا شبکه تلاش برای رسیدن به یک هدف واحد یعنی رساندن مشتری به هدف هایش است. یادگیری مداوم، هماهنگی و همکاری اعضای تیم در هر پروژه, حس کار با یک تیم جدی و متمرکز روی تولید محصول ایجاد می‌کند.

آماده بودن شرایط برای تولید محصول یکی از خصایص دوست داشتنی پرشیا شبکه است. بسیج بودن همه منابع و امکانات شرکت برای رسیدن به محصول، اهل بهبود بودن و ایمان مدیریت به انجام کار با کیفیت از فرهنگ کاری پرشیا شبکه می باشد. آرامشی و اطمینانی که در مدیران شرکت وجود دارد، به کارمندان انتقال داده می شود و راه موفقیت شرکت را هموار می نماید.

مزایای همکاری با شرکت اطلاع‌ رسانی مهندسی پزشکی پرشیا

امکان استفاده از بیمه درمان تکمیلیف امکان دورکاری، ساعات کاری منعطف و ... محیط تمیز، مرتب، آرام، جمع و جور و آماده انجام کارهای تمرکزی مثل برنامه‌نویسی و طراحی محصول از مزایای همکاری با شرکت اطلاع‌رسانی مهندسی پزشکی پرشیا می‌باشد.

یک نیروی متخصص، شرکتی را جستجو می کند که برای فعالیت حرفه ای اش ارزش قائل شوند. شرکتی که توسط مدیران تحصیل کرده و حرفه ای اداره می شود. قطعاً, هم شرکت و هم کارمندان خود را به مدارج بالاتری خواهند رساند. پرشیا شبکه از معدود شرکت هایی است که چنین خصوصیاتی را دارا می باشد. یادگیری مداوم، به روز بودن تکنولوژی، دقیق و به موقع انجام دادن کارها.

مزایای همکاری با شرکت اطلاع‌ رسانی مهندسی پزشکی پرشیا

شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا, نرم افزارهای خود را دقیقا متناسب با نیاز کاربران خود طراحی ‌می‌کند.

image/svg+xml