همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پرهام | Parham Co

تاسیس در ۱۳۸۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر parham-co.ir

هدف شرکت پرهام "ارائه‌ی خدمات جامع و راهکارهاى تخصصى هم‌راستا با توسعه‌ی پایدار و آبادانى کشور" است.

معرفی شرکت پرهام

مجموعه پرهام از سال 1389 و با همکاری تیمی جوان، متخصص و کارآمد در حوزه تلکام آغاز به کار کرده و توانسته در بستر تلفن همراه، خدمات متنوع ICT به مشتریان خودش ارائه کند. تولید محتوای خلاق براساس سلیقه و نیاز مشترکین تلفن همراه، رسالت کاری پرهام است و ما برای تحقق این هدف، همواره در تلاشیم با تحقیق و توسعه بر روی تکنولوژی‌های روز دنیا و همچنین خواست بازار ایران، نسبت به ارائه خدمات بومی یکپارچه، متنوع و به روز، پیشتاز این حوزه باشیم.

فراهم کردن مسیر شغلى رو به رشد، رضایت‌بخش و پربار براى همه‌ی کارکنان یکى از سیاست‌هاى شرکت پرهام است.

فرهنگ کاری شرکت پرهام

همکاری و کار تیمی، مهمترین ارکان پرهام هستند و ما عمیقا به این موضوع باور داریم که موفقیت در بازار پرتلاطم امروزی، جز حرکت بر روی این دو بال میسر نمی‌شود. برای بهتر شدن باید به دنبال بهترین ایده‌ها و نظرات بود؛ به همین دلیل تلاش همیشگی ما در پرهام این بوده که با گذر از رویکردهای سنتی مدیریت و بروکراسی ساختاری، ضمن فراهم آوردن بستر بروز کار تیمی و همکاری، خمودگی و روزمرگی را از محیط کاری خود حذف کرده و محیطی پویا، فعال و پرنشاط داشته باشیم که در آن نه کار، بلکه به عنوان یک خانواده در کنار همدیگر زندگی کنیم.

مزایای همکاری با شرکت پرهام

منابع انسانی مهمترین و ارزشمندترین دارایی و سرمایه پرهام به شمار می‌رود و ما همواره تلاش می‌کنیم با مهیا کردن یک محیط گرم و صمیمی و منعطف، ضمن فراهم آوردن شرایط رشد و توسعه فردی اعضای مجموعه، پرهام را در حرکت به سمت اهداف و رسالت خود یاری رسانیم. این دیدگاه در تمامی رویکردها و فرآیندهای جاری مجموعه، از شناوری ساعت کاری و اختصاص محیطی برای استراحت و بازی برای رهایی از خستگی ناشی از چالش‌ های فکری روزانه تا انجام مصاحبه های استعداد محور به چشم می‌خورد. ما مفتخریم که شایستگی محوری را زندگی می‌کنیم.

پرهام قصد دارد فضایى ایجاد کند که در آن همگى احساس شادابى را در کنار کار تجربه کنند و ثابت کنند که کار هم جزو لذت بخشى از زندگى است.

image/svg+xml