همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تحلیلگر امید | Omid Analyzer

مزیت رقابتی پایدار ما ایجاد حال بهتر برای سرمایه گذاران است. پیشرو بودن خود در عرصه تکنولوژی‌های نوین مالی را مدیون تجربه و خاطرات خوب آن ها هستیم.

معرفی شرکت تحلیلگر امید

پیشرفت‌های اخیر در حوزه‌ی سامانه‌های معاملات آنلاین از یک سو و رقابت روزافزون فعالان بازار سرمایه از سوی دیگر، استفاده از تکنولوژی معاملات الگوریتمی و راهکارهای جدید انتخاب سهام مناسب، را به ضرورتی انکارناپذیر تبدیل کرده است.
هدف اصلی ما ایجاد یک زیرساخت بسیار امن و شفاف برای به حداکثر رساندن سود سرمایه گذاران و معامله‌گران در کلاس‌های مختلف بازارهای مالی است. انجام معاملات سریع، هوشمندانه و کاملا امن، اولین و مهم‌ترین اولویت در تحلیلگر امید است. دانش مالی رفتاری، تجزیه تحلیل فاندمنتال، تکنیکال و استفاده از مفاهیم ریاضیات و الگوریتم‌ها، برای درک رفتار واقعی بازار، نیازمند ابزارهای مدرن برای بررسی مستمر انبوهی از داده‌هاست، که بنظر می‌رسد یک هوش ماشینی بهترین گزینه برای انجام این کار باشد.
تحلیلگر امید در چارچوب ارزش‌های سازمانی خود، همواره پایبند شعار خود "معامله به سبک آینده" است. در بازار بورس تهران تحلیلگر امید اولین شرکتی بود که توانست مجوز معاملات الگوریتمی از سازمان بورس را دریافت کند و اولین کتاب در این زمینه نیز به قلم مدیرعامل شرکت به بازار عرضه شد.

تحلیلگر امید در چارچوب ارزش‌های سازمانی خود، همواره پاییند به شعار خود معامله به سبک آینده است. ما ابزارهایی خلاقانه به سرمایه داران برای مدیریت بهتر ثروت شان ارایه می‌دهیم!

فرهنگ کاری شرکت تحلیلگر امید

بهبود مدیریت سرمایه مشتریان و افزایش کیفیت معاملات شان در بازارهای مالی، از مهم‌ترین وظایف و ارزش‌های ما در تحلیلگر امید است، لذا با همراهی تیم جوان، خلاق و متخصص مان با تمام قدرت برای دستیابی به این هدف تلاش می‌کنیم.
ارزش‌های سازمانی:
- خلاقیت و ابتکار
- اعتماد و صداقت
- دانایی محوری و یادگیری مستمر
- تعهد و مسولیت‌پذیری

مزایای همکاری با شرکت تحلیلگر امید

شرکت تحلیلگر امید همواره با جذب نیروهای متخصص در این عرصه که فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر و بنام می‌باشند یکی از قوی‌ترین تیمهای فنی را در زمینه مالی-فنی دارد. این فضا آماده پذیرش افراد با شوق یادگیری و پیشرفت است.
اعتبار شرکت در بازارهای مالی به عنوان اولین شرکت ارایه کننده خدمات الگوریتمی یک حس اطمینان و آسودگی خاطر برای همکاران و مشتریان به همراه دارد.
نکته جالب ماجرا اینجاست که ما در حال مدیریت و افزایش ثروت مشتریان خود هستیم! چرا این کار برای همکاران ارزشمندمان نکنیم؟
تفریحات دسته جمعی و ایجاد صمیمت بیشتر در خانه دوم مان از اولویت‌های ماست.

همکاری سالم نیازمند انرژی برای برقراری ارتباط است که در تحلیلگر امید با دخالت دادن کارمندان، قدرشناسی از آن ها، جهت دهی روشن و تعامل معنادار با آن ها اجرا شده است.

image/svg+xml