همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تحلیلگر امید | Omid Analyzer

مزیت رقابتی پایدار ما ایجاد حال بهتر برای سرمایه‌گذاران است. پیشرو بودن خود در عرصه تکنولوژی‌های نوین مالی را مدیون تجربه و خاطرات خوب آن‌ها هستیم.

معرفی شرکت تحلیلگر امید

پیچیدگی مدیریت ثروت در بازارهای مختلف مالی به سبب مخابره زیاد اطلاعات باعث شده ‌است که همه افراد مجبور به سرمایه‌گذاری در بانک، ارز، مسکن به صورت غیر حرفه‌ای شوند و بعضا حتی دچار زیان گردند.

ماموریت تحلیلگر امید ثبت تجربیات شیرین و به‌ یادماندنی از سرمایه‌گذاری‌های شما در بازارهای مالی است.

شرکت تحلیلگر امید در سال 94 با گروهی از جوانان پرشوق، با استعداد و خلاق با شعار "معامله به سبک آینده" فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در بازار سرمایه ایران به عنوان اولین شرکت توانست مجوز رسمی معاملات الگوریتمی را دریافت کند و به صورت عملیاتی نیازهای مشتریان را با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی و الگوریتم‌ها برطرف کند.

روز خود را با صبحانه دسته‌جمعی شروع می‌کنیم، با مشارکت در تفریحات گروهی که موجب افزایش انرژی و هیجان می‌شود، در جهت تحقق اهدافمان تلاش می‌کنیم.

فرهنگ کاری شرکت تحلیلگر امید

سرمایه‌های انسانی با ارزش‌ترین دارایی‌های ما در تحلیلگر امید هستند. از این رو ما با ایجاد فضایی هم‌افزا شکوفایی فردی و پیشرفت سازمانی را به حدی به هم نزدیک کرده‌ایم که هرکدام ترجمان دیگری شده‌اند.

فضای صمیمی و دوستانه در شرکت موجب اشتراک‌گذاری دانش و اطلاعات شده و به ¬همین سبب ما می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان بهترین راه‌حل‌ها را ارائه دهیم. صداقت، مسئولیت‌پذیری و سیری‌ ناپذیری در پیشبرد اهداف از ارزش‌های ما در شرکت تحلیلگر امید است.

از این رو تمام تلاش مدیران ایجاد رضایتمندی شغلی در پرسنل و هموارسازی این بستر برای رسیدن به اهدافشان می‌باشد.

مزایای همکاری با شرکت تحلیلگر امید

سبک نو و اهداف روشن شرکت فضای کاری جذابی را برای نیروهای بلندپرواز و با استعداد فراهم کرده است و برای ایده‌‏ پردازی‌های آن ها در این محیط حد و مرزی نیست. اگر در تحلیلگر امید موثر باشید حتی می‌توانید سهامدار و یا عضو هیات مدیره باشید!
فرصت همکاری با تیم مالی و فنی پویا که اکثرا نخبگان 3 دانشگاه برتر ایران هستند، این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا با پیشرفت‌های روز دنیا همسو شده و راه رسیدن به رویاهای خود را کوتاه کنید. در این مسیر شما به ایرانیان کمک خواهید کرد که ثروت شان را بیشتر کنند و زندگی مالی بهتری را تجربه کنند!
شرکت تحلیلگر امید نه تنها موجب افزایش ثروت مشتریان خود می‌شود بلکه زمینه‌ساز افزایش ثروت، دانش و تجربه همکاران خود نیز هست.
اگر فکر می‌کنید آدم خوش فکر و با انگیزه‌ای هستید و با انرژی کافی برای اهداف خود تلاش می‌کنید به ما بپیوندید.
جنب و جوش و تکاپو، تحقیق و کسب دانش مالی و فنی، زمینه‌ ساز رویارویی با چالش‌های بزرگ است. همکاری و همدلی پرسنل تحلیلگر امید باعث پیشرفت دو سویه همکاران و شرکت شده است.

پرسنل جوان و خلاق و متخصص ما در تحلیلگر امید در جهت چند برابر شدن ثروت شما، با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا تلاش می‌کنند.

image/svg+xml