همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

داده پردازی نیک آفرین | Nikafarin DP

تاسیس در ۱۳۸۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر nik-afarin.com

شما با شرکت در حال توسعه اما با ثبات، کار می‌کنید نه برای شرکت!

معرفی شرکت داده پردازی نیک آفرین

اینجا یک شرکت فن آور و چابک است که با حدود پانزده سال سابقه فعالیت و رتبه یک شورای عالی انفورماتیک، توانسته است به عنوان یکی از ارائه دهندگان راه حل‌های امنیت و حفاظت الکترونیکی در ایران، جایگاه مناسبی را در بازار به دست آورده و با تکیه بر لطف خدا، تلاش مدیران و پرسنل جوان و کوشا و نیز دانش انباشته تخصصی و به روز خود، موفق به کسب رضایت مشتریان و اتمام همگی پروژه‌های خود گردد. پروژه‌هایی که گاهی در شرایط سخت اقتصادی ناباورانه و در شرایطی بسیار دشوار و طاقت فرسا به انجام رسیده‌اند. افتخار اصلی و همیشگی این شرکت، متعهد بودن به کسب رضایت مشتریان و انجام مسوولیت‌هاست. پس خانواده نیک آفرین، در همه زمان‌ها، می کوشد تا با تلاشی روزافزون، افق‌های توسعه بازار خود را از دریچه انجام تعهدات گذشته با فداکاری و کار شبانه روزی، بگشاید.

بهترین نکته‌ی کار در نیک آفرین برای من، همکاری با آدم‌هاییه که هم به‌شدت باهوش و حرفه‌ای هستند، هم متعهد و بااخلاق.

فرهنگ کاری شرکت داده پردازی نیک آفرین

نیک آفرین، محیط کار را بیش از آن که یک سیستم ماشینی برای حداکثر بهره وری بداند، فرصتی برای زندگی گروهی انسان‌ها در مسیر دستیابی به اهداف مشترک می‌داند؛ محیطی برای تمرین رویاپردازی‌های مشترک و به انجام رساندن آن‌ها. در نیک آفرین، کارکنان و مدیران در کنار هم در نهایت احترام و در عین حال با صمیمیت و صداقت به کار و فعالیت می‌پردازند. افراد در شرکت با موقعیت شغلی مشخص استخدام می‌شوند و اغلب فعالیتها در چهارچوب همان شرح شغل مرتبط انجام می‌شود، اما همه کارکنان نسبت به همه نیازمندی‌های شرکت مسوولانه حضور فعال دارند و در صورت نیاز حاضر به فداکاری و تحمل فشار و قبول مسوولیت هستند. اصلی‌ترین ارزش‌های سازمان در فرهنگ کاری شرکت نیک آفرین، تلاش صادقانه و با تعصب نسبت به شرکت و برند است. هرکدام از این موارد می‌تواند برای تعیین سرنوشت فرد در این سازمان مهم باشد: 1- تلاشگری 2- صداقت 3-تعصب و اعتقاد به برند سازمان.

مزایای همکاری با شرکت داده پردازی نیک آفرین

ارتباط افراد ما تلاش می کنیم تا در یک محیط کاری خوب و صمیمانه فرصت رشد و یادگیری را فراهم کنیم. در نیک آفرین شما می‌توانید:
- بیاموزید و برای توسعه فردی خود برنامه ریزی کنید.
- مسیرهای شغلی رو به رشدی را تجربه کنید.
- به سلامتی خود توجه ویژه داشته باشید.
- ثبات کاری و امنیت شغلی را احساس کنید.
ساعت‌های نهار را در کنار هم هستیم. معمولاً یک روز در هفته برای دورهمی پیتزا و فست‌فود می‌خوریم و باقی روزهای هفته با غذاهای رستوران و نهارخوری ساختمانی که شرکت در آن واقع است در کنار هم هستیم. هرماه حداقل یک تولد در شرکت داریم و به بهانه‌ تبریک به اعضای خانواده‌مان دورهم جمع می‌شویم. سعی می‌کنیم هرازچندگاهی به بهانه‌های مختلف خارج از شرکت هم برنامه‌های دورهمی بگذاریم، بهانه می‌تواند اکران یک فیلم خوب، شام خوردن و جشن برای پایان سال، افطاری و ... باشد.

احترام متقابل، آزادی عمل در تصمیم‌گیری‌های کاری و باور توانایی‌ها مهم‌ترین خصوصیاتی هستند که روز اول کار در تپسل دیدم.

image/svg+xml