همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

نظارت گستر ایمن | Nezarat Gostar Imen

تاسیس در ۱۳۸۲ واردات و صادرات ۱۱ تا ۵۰ نفر negaco.com
معرفی شرکت نظارت گستر ایمن

در نظارت گستر ایمن هیچ کاری آسان و ساده نیست و نیاز به دانش و سخت کوشی دارد اما من بعد از 12 سال همکاری با این مجموعه ایمان دارم تلاش مثبت تمامی همکاران دیده میشود.

معرفی شرکت نظارت گستر ایمن

شرکت نظارت گستر ایمن در سال ۱۳۸۱ در پاسخ به نیازهای بازار و در ادامه گسترش اجرای پروژه های ملی مانند پروژه نظارت تلویزیونی تهران بزرگ در زمینه اجراء و ارائه راه حل های جامع نظارتی و حفاظتی به مدیریت آقای عبدالرضا حکیمی و گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در امر CCTV تاسیس گردید. همچنین با مطالعه نیازهای بازار ایران و نیز با انتخاب و ارائه گسترده محصولات و خدمات، با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی دارد تا با ارائه راهکارهای فراگیر (Total Solution) به تمامی نیازهای نظارتی و حفاظتی در هر سطحی از آن که شامل صنعتی، نظامی، اداری و خانگی و غیره باشد پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهد.

فرهنگ کاری شرکت نظارت گستر ایمن

از اینکه در شرکت بزرگ و موفقی چون نظارت گستر کار می‌کنم بسیار خوشحالم و من تجربه‌های زیادی را در اینجا کسب کرده‌ام.

فرهنگ کاری شرکت نظارت گستر ایمن

در نظارت گستر هر موفقیتی حاصل کار گروهی است و ما باور داریم که بدون تیم، کارها به سرانجام درستی نمی رسه. آری به اتفاق، جهان می‌توان گرفت. پیشرفت فردی در نظارت گستر خیلی راحته چرا که همه به هم کمک می‌کنند تا این رشد ایجاد بشه و نظارت گستر هم از این رشد هم خوشحاله هم بهره مند،همچنین ما در تعاملات، توافقات و ارتباطاتمون شفافیت و صداقت حرف اول رو میزنه. یک نظارت گستری هم جرات منده و هم پذیرا. جرات نقد کردن داره و پذیرای شنیدن انتقادات. نظارت گستر به عمر نظارت گستری ها که گرانبهاترین دارایی هر شخص است ارزش قائل است و فرصتی می‌سازد تا با هم رشد، زندگی و شراکت کنیم. نظارت گستری کار خودش رو به قیمت خراب شدن کار دیگری درست نمی‌کنه. چون می‌دونه که دنیاش و نظارت گستر پای اون رو میخوره. برعکس به دیگری کمک می‌کنه تا کارش زودتر درست بشه تا همه چیز درست بشه.

مزایای همکاری با شرکت نظارت گستر ایمن

در نظارت گستر ایمن حدود 50 نفر از نیروهای جوان و با استعداد در دفتر تهران و انبارهای شرکت مشغول به کار هستند و روند توسعه هم چنان ادامه دارد.
تلاش ما در نظارت گستر ایجاد محیطی آرام و با نشاط جهت بروز استعدادهای همکارانمان است.
مزایای همکارای با نظارت گسترایمن عبارتند از:
1- بیمه تامین اجتماعی از روز اول
2- محیط پویا، صمیمی و شاد
3- مسیر شغلی رو به رشد
4- یادگیری و توسعه فردی مدوام
5- ثبات کاری و امنیت شغلی
6- پرداخت کاملا منظم
7- فرصت دیده شدن
8- بودجه آموزشی
9- برگزاری جشن‌ها تولد و مناسبت‌ها
10- توجه به سلامتی همکاران

مزایای همکاری با شرکت نظارت گستر ایمن

نظارت گستر برای من مفهوم روشن و متفاوتی دارد که آن هم سخت‌کوشی است.

image/svg+xml