همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه نگاه نو | Negaheno Group

تاسیس در ۱۳۸۰ تبلیغات، بازاریابی و برندسازی ۱۱ تا ۵۰ نفر negahenoco.com

در گروه نگاه نو در مدت زمانی ناچیز پیشرفتی چشمگیر خواهید داشت، دقت و توجه شما به مسائل چند برابر خواهد شد و در یک کلام با نگاه نو حرفه‌ای می‌شوید.

معرفی شرکت نگاه نو

آژانس دیجیتال مارکتینگ نگاه نو يکی از شرکت‌های با تجربه و متخصص در زمینه توسعه کسب و کار آنلاین (دیجیتال مارکتینگ) از سال 1380 مشغول به فعالیت است. خدماتی که گروه نگاه نو در زمینه کسب و کار آنلاین ارائه می‌دهد شامل خدمات: مشاوره و تحلیل و راه اندازی کسب و کار آنلاین، ثبت دامنه و میزبانی وب سایت، طراحی وب سايت، طراحی فروشگاه اینترنتی، پشتیبانی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (خدمات SEO ، حضور در صفحه اول گوگل)، اپلیکیشن موبایل (طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS)، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، اینستاگرام مارکتینگ، ویدئو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، راه اندازی باشگاه مشتریان (کلوب مشتریان)، تبلیغات آنلاین و اعطای نمایندگی در حوزه‌های فوق است. گروه نگاه نو در حوزه دیجیتال مارکتینگ به مخاطبان خود کمک می‌کند تا با هر بودجه‌ای به بهترین شکل ممکن و برای مخاطبین هدف خود به تبلیغات و دیده شدن (Promote) خود بپردازند.

گروه نگاه نو دارای فضایی کاملا دوستانه و آرام، مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادها و پذیرای ایده‌های نو و خلاقه است.

قرهنگ کاری شرکت نگاه نو

خانواده نگاه نو دارای اهدافی بزرگ است که برای رسیدن به آن، از جوانان با انگیزه به همراه مدیرانی با تجربه استفاده می‌کند. ما در ذهنمان برنامه‌های بزرگی داریم که برای رسیدن به آن‌ها دست از تلاش نمی‌کشیم. ایجاد محیطی فعال، پرانگیزه و پرانرژی از جمله ارزش‌های سازمانی گروه نگاه نو است. احترام متقابل در محیطی دوستانه، از بارزترین شاخصه‌‌های کاری در گروه نگاه نو است که باعث می‌شود شما خود را عضوی از یک خانواده بزرگ بدانید. خانواده‌ای که به فکر رشد، شکوفایی در حوزه کاری و شخصی تک تک اعضای خود است.

مزایای همکاری با شرکت نگاه نو

کار بخشی از زندگی ماست، به همین دلیل بهتر است محل کارمان را همسو با اهدافی که داریم انتخاب کنیم. وجود محیط کاری دوستانه و صمیمی با تکیه بر کار تیمی و خرد جمعی، امکان کسب تجربیات ارزشمند و دنبال کردن ایده‌های جدید، رشد و یادگیری فردی و تیمی برای گروه نگاه نو بسیار اهمیت دارد، چرا که ما یک خانواده‌ایم و روابط کاری ما ارتباطی به جایگاه سازمانی همکاران ندارد. یکی از موارد مهم در همکاری با گروه نگاه نو امنیت شغلی‌ است، ما در گروه نگاه نو تمایل داریم با افراد همکاری بلند مدت و مفیدی داشته باشیم.

حرفه‌ای بودن همکاران و محیط دوستانه در گروه نگاه نو، نقطه قوتی برای پیشرفت و موفقیت‌های بیشتر.

image/svg+xml