همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

مایکت | Myket

تاسیس در ۱۳۹۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر myket.ir
معرفی شرکت مایکت

لذت کار کردن در مایکت برای من، محدود به چالش‌های فنی نیست. در کنار حجم بزرگ داده‌ و چالش‌های ارایه سرویس پایدار، فضای تیم مایکت هست که به من انرژی میده.

معرفی شرکت مایکت

امروزه بخش قابل‌توجهی از شبانه‌روز، سرمون تو گوشیه...!
پس زیادن افرادی که اپلیکیشن‌ها و بازی‌های روز دنیا رو دنبال می‌کنن.
"مایکت" یک استور اندرویدی ایرانیه که بیشتر از ۳۵۰ هزار برنامه و بازی داره و از پاییز ۱۳۹۰ فعالیت خودش رو استارت زده. الان ۲۲ هزار توسعه‌دهندهٔ ایرانی و خارجی، مایکت رو به عنوان شریک تجاری خودشون می‌دونن و وظیفه‌ی ما در مایکت اینه که این برنامه‌ها و بازی‌ها رو به دست کاربرایِ عزیزمون برسونیم. با تمام تلاشی که دراین خانواده داریم انجام می‌دیم، "مایکت"، تا الان ۴۰ میلیون نصب فعال، ۲۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه و ۱۵۰ میلیون جست و جوی ماهانه داشته.
از اینکه روز به روز داره به تعداد اعضای این خانواده اضافه می‌شه، حالمون خوبه و بی‌صبرانه منتظر کسی هستیم که سرش واسه "خلق کردن یه ارزش جدید"، درد می‌کنه. منتظرت هستیم...

فرهنگ کاری شرکت مایکت

اگر خلاقیت و نوآوری دغدغه‌ی ذهنیته؛ دنبال توسعه خودت هستی و دنبال یک فرصت هستی تا بتونی رویاهات رو بسازی، به مایکت اعتماد کن!

فرهنگ کاری شرکت مایکت

اگر بخوایم محیط کاری مایکت رو در یک واژه تعریف کنیم باید بگیم "بدون تنش"!
در مایکت تا دلتون بخواد چالش و موضوع برای حل کردن هست و به عبارت بهتر اگه اهل چالش هستید و دوست دارید مسئولیت قبول کنید، مایکت بهتون این قول رو میده که توانایی حل مسئله‌تون رو حسابی به کار بگیره!
برخلاف خیلی از محیط‌های کاری با اینکه تیم بزرگی هستیم، سیاسی کاری و پنهون بازی نداریم.
سومین و شاید مهم ترین ویژگی مایکت که باعث می‌شه انتخاب خوبی باشه حلقه بازخورده! یعنی هم می‌تونی بازخوردهای دقیقی بگیری، هم بازخورد بدی! یه حلقه که فارغ از جایگاه سازمانی آدم‌ها در جلسات روزانه و هفتگی وجود داره و به فرهنگ دوستی و کار در مایکت کمک می‌کنه.

مزایای همکاری با شرکت مایکت

مایکت این شرایط رو برات فراهم می‌کنه که توی یک محیط صمیمی و پویا، با آدم‌های کاردرست و حرفه‌ای کار کنی! این محیط همون جاییه که برنامه‌های زیادی برای رشد و یادگیریت داره و البته همه تلاشش رو می‌کنه خیال همکاراش از حقوق، مزایا، بیمه، وام و البته امریه ... راحت باشه تا بتونن روی پیشرفت خودشون تمرکز کنن.

مزایای همکاری با شرکت مایکت

مایکت دانشگاهیه که بهت کمک می‌کنه در فضایی دوستانه و پویا رشد کنی، آینده شغلیت رو ترسیم کنی و در مسیر پیشرفت قرار بگیری .

image/svg+xml