همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کارگزاری مفید | Mofid Securities

تاسیس در ۱۳۷۳ مالی و اعتباری ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر www.emofid.com

«پیشرفت مداوم» در خانواده بزرگ مفید باعث شده تا افراد پرتلاش و شایسته بتوانند راه موفقیت را بیابند.

معرفی شرکت کارگزاری مفید

مفید یک خانواده جوان 400 نفری است. مجموعه‌ای از بهترین‌های صنعت که قصد دارند تا برای مشتریان مطمئن‌ترین مرجع سرمایه‌گذاری باشند. اصل بنیادی در مفید این است: حفظ منافع سرمایه‌گذاران. در یک محیط حرفه‌ای و خلاق ما تلاش می‌کنیم تا به وسیله دانش مالی، تکنولوژی و تعهد، سرمایه‌گذاران را به هدف‌هایشان نزدیک کنیم.

استراتژی پیش تاز بودن و جوانگرایی در کارگزاری مفید، باعث کسب تجربه‌های شغلی نابی می‌شوند.

فرهنگ کاری شرکت کارگزاری مفید

همکاران مفید یا بهتر است بگوییم "خانواده مفید" افرادی متخصص و متعهد هستند که از خلاقیت و توانایی خود برای پیشرفت مداوم مجموعه ی مفید استفاده می‌کنند. علاوه بر وجود محیطی حرفه‌ای و نظام‌مند، همکاران ما به وسیله دانش مالی، تکنولوژی و تعهد، در فضایی سالم و صمیمی هدف اصلی خود را حفظ منافع سرمایه‌گذاران و رسیدن آن‌ها به اهدافشان، قرار داده‌اند.

مزایای همکاری با شرکت کارگزاری مفید

خدمات رفاهی جذابی برای همکاران مفید در نظر گرفته شده است. اعضای مفید نگران مسائلی نظیر بیمه تکمیلی نیستند. مفید پوشش مطلوبی را برای خانواده خود فراهم نموده است. فضای کاری ما، مدرن است که با اصول Open Office طراحی شده است. سیستم پاداش‌دهی ما این امکان را فراهم می‌کند تا همکاران ما از اقامتگاه‌های تفریحی (کیش، مشهد و ...)، اماکن ورزشی (استخر، فوتسال و ...)، کارگاه‌های آموزشی، تسهیلات ازدواج و ... بهره‌مند شوند.

چالش‌ها بخش جدانشدنی زندگی ما هستن و مشخصا حل کردن هر کدومشون میتونه خیلی لذت بخش باشه.

image/svg+xml