همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کارگزاری مفید | Mofid Securities

تاسیس در ۱۳۷۳ مالی و اعتباری بیش از ۱۰۰۰ نفر www.emofid.com

ما تلاش می‌کنیم با یک روند پایدار و رو به رشد یک مرجع حرفه‌ای برای سرمایه‌گذاران باشیم.

معرفی کارگزاری مفید

مفید اولین مجموعه خدمات مالی بازار سرمایه ایران است که پایه‌گذار بسیاری از اولین‌ها در حوزه خدمات مالی و بازار سرمایه کشور محسوب می‌شود. علاوه بر موفقیت‌های ملی، کسب رتبه اول بین کارگزارهای ۱۵ کشور در رویداد سالانه FEAS در فدراسیون بورس‌های اروپایی و آسیایی در سال‌های متوالی اخیر گواهی بر موفقیت این مجموعه در ابعاد بین‌المللی است. مفید به عنوان مجموعه‌ای جوان با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از برترین متخصصان در حوزه‌های متخلف، در تلاش است با فراهم کردن پیشروترین ابزارهای معاملاتی و مدیریت دارایی برای بیش از ۱۰ میلیون کاربر خود در کنار آموزش‌های متنوع و پشتیبانی شبانه‌روزی، سرمایه‌گذاران را در مسیر رسیدن به اهداف خود به بهترین شکل یاری کند.

پیشرفت شما منجر به پیشرفت مجموعه مفید خواهد شد. ما در تلاشیم تا در کنار هم، به رشد یکدیگر کمک کنیم.

فرهنگ کاری کارگزاری مفید

مفید دانشگاهی بزرگ برای یادگیری، رشد و کسب تجربه حرفه‌ای است. ما در تلاش هستیم تا به عنوان یک تیم منسجم، با کمک به یکدیگر در محیطی دوستانه و صمیمی، به رشد و یادگیری تک تک اعضا کمک کرده و با درس گرفتن از اشتباهات و تجربیات باعث پیشرفت و ترقی یکدیگر شویم. کارگزاری مفید برای نظرات تک تک اعضا اهمیت زیادی قائل بوده و امکان مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها برای هر عضوی از این خانواده فراهم است. این مجموعه به عنوان یک سازمان نوآور و خلاق، با بهره گیری از بروزترین ابزارها در تلاش است تا به سرمایه‌گذاران کمک کند تا در مسیر رسیدن به اهداف مالی خود بیشترین میزان موفقیت را کسب کنند.

مزایای همکاری با کارگزاری مفید

یکی از اهداف اصلی مفید فراهم کردن بهترین خدمات برای اعضای این تیم بزرگ است. محیط کاری ما به شکلی مدرن با استفاده از اصول OpenOffice طراحی شده تا محیطی پویا را برای تعامل موثرتر فراهم کند. همچنین توجه به علم روز کارگزاری مفید را به شرکتی High Tech و پیشرو در زمینه تکنولوژی تبدیل کرده است.
اگر در هر زمینه‌ای نیاز به آموزش وجود داشته باشد کارگاه‌های آموزشی توسط شرکت در راستای تعالی کارکنان و شرکت برگزار می‌گردد.
همینطور خدماتی مانند:
بیمه تکمیلی
صندوق آتیه کارکنان
پرداختی مناسب
امکان استفاده از اقامتگاه‌های تفریحی (کیش، مشهد و ...)
اماکن ورزشی (استخر، فوتسال و ...)
تسهیلات ازدواج
همچنین صبحانه
دریافت ناهار با امتیازات سازمانی و میان وعده فراهم شده است.

فراهم کردن بهترین خدمات رفاهی در کنار بروزترین ابزارهای مورد نیاز، مسیر پیشرفت را برای همه همکاران هموار ساخته است.

image/svg+xml