همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

میاره» استارت‌آپی خلاق و پویاست. فضایی است بدون سقف برای بلندپروازان. «میاره» با ایجاد بهره‌وری از طریق نرم‌افزار پیچیده‌ی خود، روزانه ده‌ها هزار سفارش را با بالاترین استانداردهای کیفیت خدمات برای کسب‌وکارها ارسال می‌کند.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • امیراحمد برکتین مدیر عامل

    مدیریت «میاره» مثل مربیگری فوتباله. چالش اصلی، حل کردن کلی مساله‌ در واحدهای زمانی خیلی کمه با این تفاوت که کلی المان غیرقطعی هست که باید خودت رو برای اونها هم آماده کنی، اما ته همه‌ی این ماجراها شیرینه، مثل زمانی که غذات زود و داغ به دستت می‌رسه.

  • نادیا بی‌همتا مدیر برنامه‌ریزی عملیات

    اولین سمت شغلی من در «میاره» کارشناس مرکز تماس بود. این سمت هر بار با پیشرفت‌های کاری من تغییر کرد و امروز من مدیر برنامه‌ریزی عملیات هستم و این آخرین جایگاه من نخواهد بود. چرا که اینجا توانایی و تلاش دیده می‌شه و فضا برای پیشرفت فراهمه.

  • مریم فراهانی کارشناس منابع انسانی

    عضوی از «میاره» شدن یعنی تجربه‌ی اتفاقات و چالش‌های جذاب. اینجا سرعت تغییرات اونقدر بالاست که ذهنت هر لحظه مثل یک ابرکامپیوتر باید پردازش جدید داشته باشه. در کنار اتفاقات جذاب، عضو تیمی پرانرژی و سخت‌کوش هستی که با تمام توان برای یک هدف مشترک تلاش می‌کنن.

در میاره هیچ چیز دور از دسترس نیست، رشد ما در گرو کسب رضایت کسب‌و کارها و همچنین ناوگان است. روزانه بیش از یک میلیون سفارش بیرون‌بر توسط پیک‌ها در ایران تحویل می‌شود. «میاره» به‌دنبال افزایش سهم خود در این بازار است.

image/svg+xml