همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه معیار | Meyar Group

هدف گروه «معیار» این است که آن دسته از محصولات دیجیتالی را به بازار عرضه کند که کاربران ایرانی را به سمت سبک زندگی هوشمند، سریع و راحتتر سوق دهد.

معرفی شرکت معیار

شرکت معیار با تجربه‌ای مفید و مستمر، پیشگام عرضه بهترین و جدیدترین محصولات از خانواده‌های مطرح و محبوبی چون ایسوس، ایسر، اپل، مایکروسافت، لنوو و اچ‌پی است. این شرکت تمام کالاهایی که گروه‌های گوناگون کاربری، از خانگی و آموزشی گرفته تا تجاری و فوق حرفه‌ای نیاز دارند را تامین می‌کند.

شرکت معیار با اتکا به تجربه و تخصص مدیران این شرکت و در سایه تلاش و پشتکار جمعی پرسنل آموزش‌دیده و متخصص، بنا دارد گام‌های بلندی در راستای دستیابی به اهداف بزرگی چون تامین سریع و به‌روز نیاز بازار، ارایه خدمات پس از فروش معتبر، افزایش سطح کمی و کیفی سبد محصولات خود و... بر دارد.

مدیران گروه «معیار» هدایت این مجموعه گسترده با حدود 55 نفر پرسنل را به عهده دارند. فضای تحت پوشش این مجموعه عظیم نیز بالغ بر 480 متر مربع است که شامل دفتر مرکزی واقع در ساختمان بزرگمهر، چند دفتر زیر مجموعه و انبارکالاها و... است.

شرکت معیار از ایده‌های ناب پرسنل خود در زمینه‌های گوناگون استقبال و به ارایه‌دهندگان ایده پاداش می‌دهد.

فرهنگ کاری شرکت معیار

«معیار» شرکتی کاملا خصوصی است که در سایه‌ی تلاش تیمی و با جمع‌آوری پرسنل متخصص و کارآزموده در زمینه‌های مختلف، توانسته است با اتخاذ تدابیر صحیح در این حوزه، گوی سبقت را از رقبای خود در زمینه توزیع محصولات تکنولوژیکی حوزه IT برباید.

فرهنگ کاری گروه «معیار» نیز بر پایه همکاری و مشارکت گروهی استوار است. این شرکت از ایده‌های ناب پرسنل خود در زمینه‌های گوناگون استقبال و به ارایه دهندگان ایده پاداش می‌دهد.

رعایت مقرراتی نظیر پوشش یکپارچه پرسنل خانم و آقا، تعریف ساعت کاری مشخص و رعایت ساعت ورود و خروج، بررسی عملکرد کارکنان در دوره‌های زمانی مشخص و ثبت و نمایش موفقیت و پیشرفت کارکنان از دیگر اقدامات گروه «معیار» است. این شرکت به همان اندازه که به مشتریان خود اهمیت می دهد، پرسنل و رضایت شغلی آنها را نیز در نظر می‌گیرد.

مزایای همکاری با شرکت معیار

این شرکت با تدوین مقررات کاری مشخص، در تلاش است محیطی منظم، امن و شاد برای پرسنل فراهم آورد. چراکه اعتقاد «معیار» بر این است که بهبود محیط و شرایط کار به رشد و بالندگی پرسنل و همچنین شرکت سرعت می بخشد.

علاوه بر این، گروه «معیار» بستر رشد و ارتقای پرسنل خود را در محیط کار فراهم آورده است و کارمندان این شرکت علاوه بر برخورداری از دوره‌های آموزشی می‌توانند از تخصص و تجربه‌ی مدیران و همکاران خود بهره مند شوند.

برگزاری جلسات ماهانه بین پرسنل و مدیران شرکت، جلسات هفتگی صبحانه در شرکت، با هدف بررسی مشکلات احتمالی پرسنل در یک محیط صمیمی و دوستانه و همچنین ارایه‌ی وام به کارمندان از امتیازاتی است که پرسنل گروه «معیار» از آن بهره‌مندند.

اعتقاد « معیار» بر این است که بهبود محیط و شرایط کار به رشد و بالندگی پرسنل و همچنین شرکت سرعت می‌بخشد.

image/svg+xml